Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az "ültetőkártyáról"?

Figyelt kérdés

Még annyi, hogy megpróbálom majd szebben ráírni a neveket és a benne lévő gyertya piros dekorhomokban lesz, csak azt még nem vettem meg. A szalag jó fehéren vagy inkább piros legyen?

[link]

[link]



2012. ápr. 11. 16:38
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem egyik verzió sem túl elegáns. Nagyon izzadságszagú, látszik az erőlködés, hogy te most valami nagyon kreatívat akartál. Miért kell ezt így túldimenzionálni? Miért nem elég egy félbehajtott kártya valami szép selyemfényű papírból? Vagy amilyen neked tetszik. Ez csak egy ültetőkártya.
2012. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

remélem ezt a pelenkás dolgot csak viccnek szántad


Ez a zselés golyó eredetileg azért van, mert ha pl. elutazol 1-2 hétre és nincs senki aki meglocsolja a cserepe virágaidat akkor pár darab már vízzel megtelt golyócskát beleteszel a cserépben és mire hazaérsz a virág akkor sem lesz kiszáradva, hisz a golyó fokozatosan adja ki magából a vizet.

2012. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

180 Ft egy A6-os ültetőkártyáért? 2800 Ft-os tervezési díj egy név átírásáért a sablonba? Pofátlan és gusztustalan az a grafikus, aki ilyet tesz, a szakma szégyene. De komolyan.

Én nem most kezdtem grafikusi pályafutásomat, de ez még "pesti viszonylatban" is pénzlehúzás.

2012. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Ha teraszon lesz, vagy akár kertkapcsolatos étteremben:

[link]


Egyébként:

[link]


Millió ötlet van. Nekem tetszenek. :)Mondjuk ezek inkább a vidékies/vintage hangulathoz mennek szerintem. Egy szokásos elegáns helyre nem annyira.

2012. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
17%

Értjük mi, hogy nagyon akarod a dolgot, de értsd már meg, tök mindegy mit teszel a kifestett bébiételes üvegedbe, hülyén néz ki! Nem esküvőre való.


Fesd ki színesre, és jó a négy éves gyereked zsúrjára, vagy az iszogatós kerti partira mécsesnek, esetleg így ahogy van, felirat nélkül rakd vele körbe a kádadat, csak a hangulat kedvéért. De esküvőre ez tök hülyén néz ki. Ennyi erővel szedd le a címkét egy pár boros üvegről tegyél rá egy masnit, meg egy szál margarétát, megy majd hozzá jól.

2012. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
29%
cipős doboz selyempapírban meg lehetne a kenyeres kosár...
2012. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Szerintem felejsd el csúnya sőt rondán mutatna az asztalon!nem esküvőre való hanem temetőbe!
2012. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Oké, akkor kitalálok valami mást.


Amúgy a pelenkás dolgot komolyan mondtam, mert a pampers pelusban is hidrogolyó van. Amúgy tudom, hogy virágokhoz használják és persze dekornak is.

2012. ápr. 12. 10:54
 39/48 anonim ***** válasza:
39%
tényleg mindegy hogy nézem ez gáz, ennyi erővel porcelánfestőként én majd inkább bögrékre szép míves betűkkel ráírom a neveket és azt majd haza is vihetik:D
2012. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Megértettem, be lehet fejezni a fikázást...
2012. ápr. 12. 11:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!