Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az "ültetőkártyáról"?

Figyelt kérdés

Még annyi, hogy megpróbálom majd szebben ráírni a neveket és a benne lévő gyertya piros dekorhomokban lesz, csak azt még nem vettem meg. A szalag jó fehéren vagy inkább piros legyen?

[link]

[link]



2012. ápr. 11. 16:38
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a halottak napi temető jut eszembe róla.
2012. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de nekem nem tetszik!Olyan temetős!

A barátnőmék szalvétét hajtottak és a szalvéta át volt kötve azon egy kis kártya és azon a név :) nagyon fain volt és olcsó is! :)

2012. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mivel senkinek sem tetszik, ezért lemondok róla. Pedig nekem jó ötletnek tűnt.
2012. ápr. 11. 17:08
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően nem a bébiételes üveggel van baj, hanem a kivitelezéssel. Az a szalag nagyon kis gyér díszítés rá, valami sokkal jobb tartású, szélesebb masni kéne rá. És nem ültetőkártya helyett, hanem asztaldísznek, mert ez így nevekkel nagyon temetéses hangulatú...


Utolsónak: a 180 forintos darabár az ültetőkért nagyon sok, ráadásul ezek elég ízléstelenek is, egyáltalán nem esküvői hangulatúak, inkább valami szülinapi bulira való, olyan csiricsáré.

2012. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
55%
17:08-as vagyok. Az akkori utolsónak címeztem a válaszom, aki a linket küldte, de mire leírtam mindent, jó sok hsz született. :)
2012. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
12%

15.


Sokkal ízlésesebb mint egy bébiüveges pohárra írt név.

És az abban virító gyertya, tényleg mindenszentek jut róla az embernek eszébe és a halottak napja.


Egyébként meg nem értem ha simán rá van írva egy fehér papírra a név, azon neked mi csiricsáré?.... na mindegy is.


Végülis nem fogok összeveszni senkivel kinek mi tetszik, nem veszekedni jöttem. Hanem segíteni.

2012. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Az asztaldíszünk már megvan. Kerek tál, benne zselégolyók, rajta úszógyertya.
2012. ápr. 11. 17:14
 19/48 anonim ***** válasza:
16%
kicsi maffinok és abba beleszurva a ne
2012. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg gyertya helyett ebbe is zselégolyó? Jó lett volna az üvegeket felhasználni valamire...

[link]

2012. ápr. 11. 17:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!