Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi erről a véleményetek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Videó csatolva (:

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=By3AfUwxnJ0&feature=related

Én a szertartás után leüvölteném a nő fejéről a haját minimum, nem érdekel, hogy jót akart! Az ő lánya esküvőjén szervezkedjen:)


2012. febr. 11. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem slusszpoénként még el is esik, mikor ott megingott és hátrarántaná a menyasszonyt is. :D

Hát gáz, de sajna vannak ilyen kotnyeles emberek. Mert most kit érdekel, hogy nem állt tökéletesen az a fátyol? Normális ember nem megy oda igazgatni. :D

2012. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezért kell előre szólnom az esküvőmön, hogy ne rendezgessenek semmit menet közben? Hogyan lehetne udvariasan? Úgyse a fátyol látszik, nem?
2012. febr. 11. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden esküvőn vannak ilyen nénikék. :D vagy ha biztosra akarsz menni, mielőtt bevonulsz, igazíttasd el a fátylat tökéletesre, sőt, a földön kiterítve vasalják is simára. XD
2012. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én idegbajt kaptam volna,ha az én esküvőmön csinálja ezt valaki!Szerintem normális embernek nem jut eszébe ilyen,hogy kilépjen a padból és elkezdje babrálni a bevonuló párt.Az eszem megáll,komolyan!
2012. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

:) Semmit nem tennék! Nem rontanám tovább a helyzetet! Az ilyen vagy ehhez hasonló szitu kivédhetetlen. Nem lehet mindenre felkészülni!

Nagyon sok boldogságot Nektek!!! :)

Nehéz ügy mikor valaki egyértelműen nem rossz szándékkal csinál jó nagy marhaságot! :D Ilyenkor kell igazán nekünk okosnak lenni!!! Hidegvér, full face mosoly!

2012. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen embert ismerek és nem is nagyon tudom, hogy mit lehet ezzel kezdeni. Talán röhögve mesélném majd az unokáimnak, hogy a Mari néni annyira tele volt jó szándékkal, hogy majdnem felborított az esküvőmön :) Azt hiszem a leghelyesebb, ha nem készíttetek videót...
2012. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt a betolakodó nőt elhúznám, rászólnék.
2012. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előzőt csak nézőként tenném, még ha azt is mondják, hogy hisztizés.

A házaspárként hagynám, továbbmennék. Utána leszidnám ahogy van. De nagyon, úgy, hogy megérdemli.

2012. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!