Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiatal párok miért kértek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok miért kértek pénzt az esküvőtökre? Miért nem örültök az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Sokan úgy is azt hangoztatjátok, hogy nem azért kértek pénzt, hogy visszajöjjön az ára, de akkor mégis miért?

Ha kaptok két egyforma dolgot, vagy olyat ami már van akkor el lehet azt adni is. Az is lehet, hogy sokkal modernebb kávéfőzőt, mikrót, hűtőt, mosógépet kapnátok mint ami van nektek és legalább lehetőség lenne , hogy lecseréljétek.


2012. márc. 24. 17:52
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
42%

Kedves 46. válaszoló.

Úgy tűnik, te sem olvasol figyelmesen, mint előtted már jónéhányan.

Itt nem én kritizálok, én azt írtam le többször is, mi lenne ha...

Itt az ajándékok kritizálása folyik, mindenki ízléstelen, giccses, fölösleges, nem megfelelő színű ajándékokról (ajándék, ugye tudjuk, mit jelent ez a szó) beszél.



Ezt a költségvetést fölösleges volt összeállítanod.

Ha valakinek sok az 1 millió ft az esküvőre, ez ne tartson egymilliós esküvőt. A polgári esküvő egyébként nem 20000, hanem nulla forint. A két összeg között meg vannak fokozatok. Mindenki csináljon magának olyan esküvőt, amilyet megengedhet magának.

2012. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
26%

De hol a fenében van a kérdező?

Megkeveri itt a trutyit a kérdésével, aztán lelép. :)))

2012. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
51%
Rájött végre , hogy ez az egész esküvő egy felesleges idegesítő pénzkidobás.
2012. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

Mi pl. egy éve laktunk együtt,amikor volt a lagzink!

Nem akartam semmit lecserelni, mert szinte akkor vettük őket.

Én szeretek pénzt adni! Ők döntik el, mire költik. Nem a saját szám íze szerinte vásárolok, mert nyilván nem egy az ízlésünk.

Annál rosszabb nincs,amikor jönnek a vázákkal, poharakkal, ágyneműkkel és elhiszik,hogy az a tökéletes ajándék, mert,ha nekik tetszik,akkor biztos másnak is!

2012. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

itt vagyok, csak nekem van egy kisgyerekem akivel szívesebben foglalkozom, minthogy a gép előtt üljek


Félig meddig elolvastam a válaszokat, reagálni nem akarok rájuk, hisz a kérdésre válaszoltatok, aki meg nem velem egy véleményen van nem fogom elkezdeni támadni, emberek vagyunk nem egyformán gondolkodunk.

2012. márc. 26. 11:55
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt a gond, hogy azt mondták, nem lesz menyasszonytánc, így mindent betettünk a borítékba. :( Csakhogy borzasztóan kínos lett volna nem táncolni a menyasszonnyal, így jóval többet kellett adni, mint amit terveztünk. A többi rokon sem tudta, hogy ez lesz, így mindenki duplán fizetett. Mindenesetre így mindenki kellemetlen szájízzel ment haza. Ja, még annyi, hogy a menyasszonytánc után a fiatal pár köszönte a részvételt, és véget vetett a bulinak.
2012. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Velünk szarul jártak volna. Én egy lagziba sem viszek több pénzt, mint amennyit szánok. Max. taxira rakok be pár ezer Ft-ot, de ennyi.

Ez azért tényleg a pofátlanság teteje. Max. üres borítékot dobtam volna nekik a menyasszony táncba.

2012. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

ma 17:35

Ezt az esküvőt biztos sokáig emlegetik a rokonok

2012. márc. 27. 17:42
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen. De valamire mégis jó volt: elrettentő példának. :)
2012. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
50%
Anyám mesélte, az ő lagzijukon volt egy középkorú pár is a meghívottak közt (apám oldaláról valami távoli rokon vagy ismerős), az hagyján, hogy semmi ajándékot nem hoztak (se pénzt, se semmit, nagy hangon közölték), de még a menyasszonytánc alatt az ipse belekotorászott az üstbe, lopta a pénzt.
2012. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!