Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a meghívóról?

Figyelt kérdés

Nagyon gagyi?

Elmegy?

Ciki ezt adni?

Illetve tanácstalan vagyok a masnit illetően... A sima masni nagyon béna, de mást nem nagyon tudok hajtogatni a tetejére. Organza szalagom van itthon. Néztem neten, de egyszerűen nincsenek masni kötési technikák.

[link]


2012. márc. 15. 16:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyet készítek! :)


én gondolkodom, vagy virág lesz a tetején:

[link]


vagy organza/tüll masni:

[link]


esetleg valami gyöngyös-szalagos dísz:

[link]


Tanács: ha masnit, díszt, virágot teszel, ami nem olyan nagy, hogy elfedje az egész tetőt, akkor kicsit közelítsd a sarkához, sokkal jobban mutat:)


teljesen nem látom a szöveget, de a miénken (hogy ne legyen olyan üres a két széle) lesz egyik oldalt a vers, másik oldalt a dátum, középen a szöveg alul-felül egy-egy név.

Valamint a doboztető felsejében egy kis vers az ajándékra vonatkozóan. Ti esetleg írhatjátok ide a táviratcímet, az szokás, és nem láttam ezen (bár lehet, hogy csak vaksi vagyok)


A miénk ilyen lesz elrendezésre, színek meg díszítés még korrekció alatt, ráérünk :)

Ez csak a próba-darab, hogy meg tudom-e csinálni, szóval úgy nézni:)


[link]

2012. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%
Az a vaterás meghívó szép, de iszonyat drága. 1 db 520 Ft.-ért. Mert nem hiszem, hogy 80 kerül ennyibe.
2012. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, ötletes, de a betűtípus nem tetszik, eléggé hasonlít a Comic Sansra, ami egy kicsit gagyi... valami romantikusabb vagy stílusosabb betűtípussal szerintem sokkal jobb lenne.
2012. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A vaterás meghívó tényleg drága,én csak azért linkeltem be,hogy lássa hogy lehetne rajta a masnit felrakni és hogy néz ki,ha van a tetőn szöveg.
2012. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem drága a vaterás sem, nagyon sok kézimunkát igényel egy ilyen darab. Ha megrendelünk egy egyedi terméket, végül is a saját szabadidőnket fizetjük meg vele, amit az elkészítésre szánnánk. :) Az meg, ha kevés van belőle, megfizethetetlen érték sok embernek.

Mondjuk az más kérdés, hogy a Vatera nem a legnívósabb forrás egy ilyen árú és jellegű terméknek, de hát ez csak az én véleményem. ;)


A kérdező meghívója nagyon szépen van hajtva, látszik rajta a gondosság. :) A betűtípust én is elegánsabbra venném, és valami piros mintát még nyomtatnék a pauszra is, hogy meglegyen a külső és a belső rész között az összhang.

2012. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, láttam már pár dobozos meghívót, tudom, hogy milyen lenne masnival, csak egyszerűen nem tudom meghajtogatni. Nincs ehhez se videó, se kép a neten.


A betűtípuson majd még gondolkozom, csak nem akarom, hogy nagyon eltérjen a stílusunktól, meg a mozis szövegtől.


Nincs színes patronunk, úgyhogy maradok a fekete nyomtatásnál.


Időm szerencsére van (amikor a lányom alszik), úgyhogy apránként csinálgatom a dolgokat.


L.E.-nek: Tök jól néz ki, hogy a szalagok nem középen találkoznak, hanem a sarokban. Viszont nekem kicsit zsűfoltnak tűnik a belseje. A miénknek a középső szövegrésze kicsit kinyúlik oldalra is, szóval csak a 4 sarok üres teljesen.

2012. márc. 16. 13:37
 27/31 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sok ötlet van kézi készítésű meghívóra, sokszor azt is leírják hogy hogy készült stb.


[link]


nagyon ajánlom!

2012. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Köszi, de mint látod, már megvan az elképzelésem, amit meg is valósítottam. És mivel nem hurrogták le, így marad is.


Viszont érdekelne, hogy milyen betűtípust ajánlanátok? Amiben az ő betű is megegyezik a többivel.

2012. márc. 16. 14:24
 29/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Csak azért írtam, mert masni kötési technikákat kerestél, és lehet, hogy azon az oldalon vannak ilyenek.
2012. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szia en mutattam amit en keszitettem. Nem lesz ilyen zsufolt csak kezzel nem tudtam olyan pici betukkel megirni:)
2012. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!