Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek "farmeros" esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek "farmeros" esküvője volt, nem bánta meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 12:54
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
De igen, nagyon! Olyan szép és fiatal utána sose leszel már.
2012. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Én megbántam , csak egyszer esküszik az ember . Igaz, hogy sokan megirigyelhetnék ezt a 15évet, de szerettem volna én is felvenni a fehér ruhát.
2012. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ebben a filmben a főszereplő farmer nadrágban ment férjhez és jól néz ki :-) A film címe: Szerelem és egyéb katasztrófák. Az előzetes filmben sajnos nem látható az esküvői jelenet, de jó film! :-)


[link]


Szép napot mindenkinek!

2012. márc. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Vámosiné Sz. Melinda válasza:
Nem farmerban voltunk,de nem bántuk meg.
2012. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Talán egyelőre egyetlen férfiként szólok hozzá?

Szerintem figyelembe kellene venni, hogy a vőlegény mit szeretne, elvégre talán neki akar a menyasszony leginkább tetszeni. Ha a vőlegénynek kosztümben tetszik, akkor legyen abban, ha farmerben, akkor pedig farmerben. Az én feleségem fehér ruhában volt. Előtte megbeszéltük, hogy nem kell kisminkelni, elég egy egyszerűbb frizura, .... Aztán a fodrász rábeszélte a sminkre. Szerintem nagyon rosszul állt neki, nagyon eltúlozták.

Én az esküvőben inkább azt fontolnám meg, hogy kiket hívok meg. Az nem számít annyira, hogy miben vagyunk. Azt bánom például, hogy nem hívtunk meg több embert. Gyakorlatilag csak eskövőkön és temetéseken találkozik az ember a távolabbi rokonokkal. Akkor pedig jobb a vidám alkalom. A vendégek pedig egymásnak legalább annyira örülnek, mint az ifjú párnak, sőt....

2012. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Nekünk pénzhiány miatt volt farmeros,két tanús esküvőnk,farmerja mindenkinek volt. Ráadásul egyikünk családja se pártolta se az esküvőt,se a kapcsolatunkat.Igazából végigröhögtük,mert rám szóltak,hogy adjam át a helyem a menyasszonynak mert hamarosan érkezik,a párom pedig késve,nagy csörömpöléssel érkezett a tanújával,mert gyorsan elugrottak sört venni.Esküvő után megfogtunk egy tyúkot,kint kóricált az utcán,gondolom kiszökött a kapu alatt,abból lett a vacsora.Még mindig meg van a szegecsekkel kivert farmer ruha,néha megnézik a gyerekek.20 évesek voltunk és veszélyesen hülyék. Ez 22 éve történt,az eredmény egy fiú,egy lány gyermek.Ma sem csinálnám másképp,szerintem a párom sem. Ráadásképp leánykámnak valószínűleg hippi esküvője lesz a kertben.
2012. márc. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!