Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek "farmeros" esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek "farmeros" esküvője volt, nem bánta meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 12:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó válaszolónak, kikérem minden menyasszony és a magam nevében, hogy bohócnak tituláljanak, csak mert magácska kosztümben ment férjhez. Nyilván, mert nem tudta volna kellőképp viselni és ezt maga is tudta. Ha nem volt igénye egy menyasszonyi ruhára, nem kéne leszólni másokat, mert nekik van! Sajnálom a családját, biztos maga lesz az első aki lebeszéli hogy szép ruhában legyenek a szertartáson! Nekem nyáron lesz az esküvőm és egy szépséges fehér habos ruhában vonulok a templomba!ÉS mutogatni fogom az unokáknak! :)
2012. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
34%
Csak az olyan nők mondják hogy bohócruha, aki csúnyák és kövérek....maga melyik? :))Igaza van, biztos hülyén állt volna!
2012. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó igazad van,és sok boldogságot kívánok nektek!:)
2012. febr. 28. 08:57
 14/36 A kérdező kommentje:

Jó,akkor ezek szerint nem csak engem akasztott ki ez a válasz!:)

Tényleg nem értem hogy lehet ilyet mondani...na de kinek a pap,kinek a kosztüm!:)

2012. febr. 28. 08:58
 15/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm! De jól felidegesítettem magam! :))
2012. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Igen látom!:)

Egyébként nem hiszem hogy kövér...mert a kövérek is szeretik szépnek érezni magukat az esküvőjükön a bohóc ruhájukban!:)

Akiket én ismerek és kosztümben esküdtek,az egyik totál csóró és a terhesség miatt nem volt pénz esküvői ruhára,a másik meg 2. házasság 40 felett,így már nem volt igénye a ruhára mert már meg volt egyszer!:)

2012. febr. 28. 09:05
 17/36 anonim ***** válasza:
64%
Összegezve: mégiscsak minden nő vágyik rá, hogy gyönyörű és különleges legyen azon a napon! :)Aki meg nem ...az ő baja
2012. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
64%

"Szerintem ez a legértelmesebb módszer, a nagy felhajtás csak pénzkidobás, ahol erre szükség van, ott aéppen a lényeg hiányzik."


jaj de buta...de buta......

2012. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sértő volt ez a bohóc-hasonlat, holott csak egy ostoba gondolatmenet volt, nem több, aki írta, vagy nem túl okos, vagy kicsit irigy azokra, akiken csinos az IGAZI menyasszonyi ruha. Minden alkalomnak megvan a maga "öltözete", akinek az esküvői öltözet (azaz a menyasszonyi ruha) farsangi jellegű, az akkor vegyen fel egy másik fajta ruhát. Mondjuk a kosztüm tényleg tökéletes, ha valakinek a sokadik házassága, vagy már nem fiatal, de lebohócozni azokat, akik nem így vannak,...
2012. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
44%
Majd töltök fel fotót magamról,az esküvőm után meglátjuk mennyire leszek bohócos...aztán pukkadjon meg az ilyen.
2012. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!