Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek "farmeros" esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek "farmeros" esküvője volt, nem bánta meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 12:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem nem a ruha számít.
2012. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%

Két tanúsra gondolsz?

Nekem az volt, de nem farmerban voltunk. És nem, nem bántam meg. :)

2012. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a lényeg hogy milyen az esküvő, az számít amiért az esküvőt tartják.
2012. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, mit értesz farmeros esküvö alatt.

Mi nem farmerban esküdtünk, de nem is "nagymenyasszonyiban" hanem csak "sima" ünnepélyes ruhában, lakodalomnélkül két tanuval. Szerintem ez a legértelmesebb módszer, a nagy felhajtás csak pénzkidobás, ahol erre szükség van, ott aéppen a lényeg hiányzik.

2012. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Nekem mégcsak az sem volt:-(
2012. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%

a nagy felhajtás csak pénzkidobás, ahol erre szükség van, ott aéppen a lényeg hiányzik.

azért ez erősen ítélkező, jogtalan mondat volt.

Gáz!

Szerintem sem az a lényeg, hogy ki hogy esküszik meg, mindenkinek ahogy jól esik. De azért valami oka csak van annak, hogy évszázadokon át kialakult a lakodalom, a menyasszonyi ruha! Az ember ezzel is kifejezi, hogy ez a nap egyedülálló az életében, hogy boldog, a fehér ruha jelképét ugye ismerjük, van akinél még a tartalma is megvan, bár nagyon ritka.

A pénzkidobás meg nem is igaz, mert nálunk pl. közel egy millió forint plusz lett az esküvő eredménye, amit nem neveznék pénzkidobásnak.

Nekünk nem volt nagy lagzink, csak megvendégeltük egy ebéddel azokat a személyeket, akik együtt örültek a szerelmünknek, akik örültek, hogy egybe kötjük az életünket, és nem azért mert képmutatók vagyunk, hanem mert az igényesség és a nagyvonalúság a polgári kultúra része ebben a tekintetben!

2012. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

A "farmeros-t" úgy értettem hogy tényleg csak sima utcai ruha,vagy ez az ünnepélyes de köze nincs az esküvői "habos babos"-hoz!

Igazából én is 2 tanúsat szeretnék de a ruha mégis csak "nélkülözhetetlen"!

Azért egy nő,ha nem is híve a nagy lagzinak,csak vágyik arra hogy a szépséges fehér ruhájába vonuljon végig a termen és hogy képek készüljenek amit az unokáknak mutogathat majd!

De közben meg mi tényleg nem azért akarunk házasodni hogy felvághassunk,hanem mert így szeretnénk kiteljesíteni a kapcsolatunkat!Csak nekem ez a ruha dolog nagy dilemmám...

2012. febr. 27. 18:57
 8/36 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a magánügye, hogyan esküszik. Én biztos megbánnám, hiszen olyan kevés alkalom van amikor ki lehet öltözni, ez a nap pedig megismételhetetlen. Persze, tudom a pénz dönt el mindent, de mégis legalább egy alkalmi ruhát vegyen fel a menyasszony...
2012. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
20%

"Azért egy nő,ha nem is híve a nagy lagzinak,csak vágyik arra hogy a szépséges fehér ruhájába vonuljon végig a termen és hogy képek készüljenek amit az unokáknak mutogathat majd! "


Én is nö vagyok, de ilyen eszembe sem jutott, szerintem a "szépséges fehér ruha" egyáltalán nem szép, olyan, mint a farsangi jelmezek, és elég furcsán néz ki benne majdnem mindenki. Neke EZÉRT is nem volt ilyen, hanem sima elegáns kosztümben voltam az esküvömön, amiben tényleg olyannak éreztem magam, mint amilyen vagyok és "beöltözöttnek".

De egyáltalán nem bántam meg, már 25 éve vagyunk házasok és az unkáimat sem zavarja, hogy a nagymama nem volt bohócnak öltözve, hanem felismerhetö a képeken.

2012. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Hát Kedves Utolsó ne haragudj de ez hatalmas hülyeség hogy az esküvői ruha "farsangi jelmez"!

Nem a csicsás,agyon strasszkövezett habos babos esküvői ruha minősül csak esküvői ruhának!

Vannak szolidabbak és álomszépek!

És egy esküvőre nekem(!!) nem illik egy kosztüm...akkor vagy esküvői ruha vagy "farmer"!


De az egyértelmű hogy nem a ruha fogja meghatározni a házasság minőségét,de ez mégis csak az EGYETLEN nap(vagy fél óra) ami rólunk szól és nekem a kosztüm az,ami ehhez bohócruha!...


Egyébként ami nekem már tényleg sok egy esküvőhöz az kb ez,de erre sem mondom azt hogy nem szép(!):

[link]


De ez pl nem tudom mióta nem szép,pláne farsangi ruha,nekem abszolút nem a farsang jut róla eszembe:

[link]


és erről sem:

[link]



DE ha már annyira távoli vagy megfizethetetlen az álomruha sem mennék be kosztümben...akkor inkább ebben:

[link]

2012. febr. 28. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!