Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek "farmeros" esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek "farmeros" esküvője volt, nem bánta meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 12:54
1 2 3 4
 21/36 Dylena válasza:
75%
Nekünk nagyon szép kis esküvőnk volt és szívesen emlékszem rá. Az polgári rész (nyáron)egy étterem kertjében volt, oda jött ki az anyakönyvvezető. Gyönyörű, függyönyözött kis gazebo alatt álltunk a férjemmel és a közeli rokonok meg körben ültek. A templomi rész is szép volt és utána visszamentünk ugye az éttrembe. Nem voltunk sokan, csak a szűk család, de így is kb. 60-an voltunk. Nem volt "lagzi", mert én mindig is utáltam a lagzikat, meg a lakodalmas zenétől hányingerem van. Zene csak cd-ről ment. Egy ünnepélyes vacsora volt helyette és utána iszogattunk kicsit és éjfél körül mindenki szépen hazament.Mindenki jól érezte magát és viszonylag olcsón megúsztuk. Szerintem teljesen felesleges rengeteg pénzt kiadni erre. Az a lényeg, hogy meghitt legyen a hangulat és hogy szeressétek egymást. A többi már mellékes szerintem.
2012. febr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Dylena válasza:
Ja, és cseppet sem éreztem magam bohócnak, inkább egy hercegnőnek! Nem éreztem azt, hogy "ez nem én vagyok", hiszen mindent mi szerveztünk a férjemmel, tehát olyan volt, amilyet szerettünk volna. Volt egy kis színház-érzésem, de pozitív értelemben. És szép, fehér, vállat szabadon hagyó, gyöngyös ruhám volt, szép hosszú fátyollal, kesztyűvel, hosszúkás leomló fehér orchideás csokorral. Nem volt habos-babos a ruhám, egyszerű, de elegáns, olyan hozzám való. :-)
2012. febr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányozna, ha csak aláírunk és megy mindenki a maga dolgára. Mert szerintem az élet attól szép, hogy a szép eseményeket megünnepeljük. Szülinapra tortát sütünk meg felköszöntjük a másikat, karácsonykor is együtt ünnepelünk. Ilyen nekem az esküvő is: egy ünnep, aminek meg kell adni a módját. Félreértés ne essék, nem volt sok milliós lagzink csak egy svédasztalos kerti parti köszöntőkkel és mókázással, de nagyon jó dolog erre visszaemlékezni. Ki kell szakadni néha a hétköznapok mókuskerekéből. Szerintem.
2012. febr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van. Azonban manapság divat lett minden ünnepet utálni.


"A Valentin-nap az amcsik majmolása, a virágárusok biznisze"

"A Karácsony a pénzről szól, meg a muszáj-ajándékokról"

"Az esküvő pénzkidobás és látvány-hajhászás és nincs is igazi érzelem, csak a ruha a fontos"

"A Mikulás baromság, a kisgyerekeknek jó, de már azok sem hisznek benne"

"Húsvét? Minek? Büdös kölnik meg tojás? Falusi hülyeség....."

"Évforduló? Minek, hiszen nehogy már csak egyetlen napon legyünk egymáshoz kedvesek"



És persze a takarózó mondat azoknak, akik a fentieket puffogtatják: "Nekem ugyan nem kell alkalom, hogy ünnepeljek, nekem és a páromnak minden nap egy ünnep"


Ez a XXI. század, a fiatal, karrierista technokraták világa. Elutasítani mindent, ami kicsit kilóg a hétköznapokból. Én örülök, hogy nem így gondolkozom, és a családom, barátaim sem, ugyanis az ünnepek valóban megédesítik az életet és színt hoznak a mindennapok közé.


Egyébként az én válaszaim a fenti butaságokra:


A Karácsony csak annak szól a pénzről, aki olyanná teszi, azaz aki hagyja, hogy arról szóljon.

A Valentin-nap plusz egy nap az évben, amikor több mosolyt csalhatunk egymás arcára, amit izgalommal várhatunk.

Az esküvő által a szeretteinkkel együtt örülhetünk egy egész napon át egymásnak, egy hatalmas élménnyel és bulival.

A Mikulás, Húsvét, évforduló: egyszerűen olyan kellemes kis napok, amiket izgalommal várhatunk, amikor előjön az emberből a gyermeki énje.

2012. febr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen ruhában mondja ki az igent. Itt szinte mindenki felháborodott, hogy jelmeznek nevezte egy válaszoló a menyasszonyi ruhát. Érdekes, hogy ezeknek az embereknek ugyanúgy megvan a véleményük a kosztümös esküvőről, és látatlanul kövérnek és butának titulálták a hölgyet azért, mert neki nem tetszik a fehér, habos ruha. Bevallom őszintén, nekem se jön be a fehér ruha. Ez baj? Akkor én is biztos csak buta és kövér lehetek.
2012. febr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
37%

Én irtam azt, hogy kosztümben esküdtem.


NEM, nem vagyok se kövér, se formátlan, a munkahelyemen (konfekciós üzem) én vagyok a "házi manöken" (mármint rajtam ellenörzik, hoyg tényleg jó lett-e a fazon), mert éppen 36-os méretem van. Ebböl következöen mindenféle ruhát tudok viselni, és jól is állnak.

Ettöl függetlenül nekem a "menyasszonyi" csak jelmez, és ezért nem akartam soha ilyet felvenni.

2012. febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
21%

Ohh, 26-os, így legyen ötösöm a lottón :)))))) Gondoltam hogy te tökre kis csini vagy, de azért nem gondoltam, hogy manökennek írod majd magadat :) Ja, és bevallom, azt hittem, 34-es méretet fogsz írni. De a lényeget eltaláltam :) Hogy visszajössz és leírod hogy te nagyon is csinike vagy.

Ja.

2012. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
25 nem baj, Te ugyanis intelligensen fogalmaztad meg a véleményedet. Viszont a bohócozós nőből sütött valami amit akár irigységnek is nézhet a szemfüles olvasó.......
2012. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt fehér ruhám - nem is akartam soha. A lányok nagy része gyerekkorától arról álmodozik, hogy fehér menyasszonyi ruhában vezetik oltár elé. Én mindig kilógtam a sorból, soha sem álmodoztam erről, sőt kimondottan házasság ellenes voltam mindig. Az esküvőnkön a férjem farmert és csíkos inget viselt én meg egy fekete nadrágot és egy blúzt. Csak 2 tanú volt velünk, bementünk, aláírtuk, kijöttünk, közben jókat poénkodtunk. Én nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget az egésznek. 16 éve együtt vagyunk és csak azért "kellett" a házasság, mert útban volt a baba.

Sokan hónapokig szervezik az esküvőt, gyönyörű, drága ruhát viselnek, aztán 1 év múlva elválnak, mert rájönnek, hogy mégsem boldogok. Egy ismerősöm csak azért csinált nagy lakodalmat, szép ruhásat, hogy megmutassa a faluban, hogy bizony van olyan férfi, aki őt elveszi. 5 hónap múlva elváltak.

Én úgy látom, hogy a nők nagy része a fehér ruhát választja, de attól, hogy valaki a "farmeros" esküvő mellett dönt, ugyanolyan boldog lehet.

2012. febr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Na állj!

A kosztümös nő leszólta,szabályszerűen sértegette a "hagyományos" esküvői ruhákat,amiket mégis csak a mai napig többen választanak mint kosztümöt!

Azt senki nem mondta hogy baj ha az ember nem vesz fel habos babost,hisz a kérdésem is erre irányulna!

Viszont nekem a kosztüm egy ballagás,egy szalagavató,egy hivatali ügy(válóper,lakásvétel stb stb) ruhája,mint sem egy esküvőé!

Akkor inkább tényleg bemegyek rövid gatyóban meg pólóban mint kosztümben!

Amúgy aki nem szereti a fehér ruhát,se mondja már hogy nem talált a milliónyi választék közt(sima női egybe ruha) egy olyat amiről nem ordít hogy esküvőm lesz,de még is számára egyértelművé teszi...

Az a része meg hogy ki nagyzol és ki nem....láttam én már olyat aki nagy hűhót akart csapni az eljegyzésnek is és még előtte szakítás lett a vége(még időben) és láttam már olyat akik 3 napig lagziztak és boldogan élnek még meg nem...szóval ezt sem lehet eldönteni,de az igaz hogy több a "feltűnő esküvő" utáni válás mint a "csattogjunk be farmerba" utáni!


Jah és a lényeg: ELSŐ ESKÜVŐ(!!!!!!!)ről beszélünk,tehát nem a 8. amit már tényleg "lesz*r" az ember hogy néz ki rajta!!!


Az ünnepek fontossága:

Mindenkinek szíve joga hogy ünnepel és mekkora figyelmet/pénzt fordít rá,de azt se felejtsük el hogy van aki a családja miatt,vagy más miatt nem szereti ezeket az ünnepeket!

Na de épp nem tudom hogy ezek hogy jöttek a kérdésemhez,mindenesetre örülök hogy letisztáztuk!:)


Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

2012. márc. 1. 06:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!