Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nemsokára összeházasodunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára összeházasodunk a vőlegényemmel, de van egy problémánk, amit beleviszünk a házasságba. Hogy oldjuk meg ezt?

Figyelt kérdés
Én spórolós vagyok, ő nem. Mindketten ugyanannyit adunk a rezsibe/kajába. Neki több marad. Ha mondom, hogy én keveset keresek és szeretnék az "esküvőn" is spórolni, ő ki van akadva. (Én választottam azt a munkát és ezért ne magyarázzam ezt neki)Ő nem keresgél mi hol olcsóbb, nem is érdekli, én viszont szívesen foglalkozom ezzel. És nem csak azért örülök, mert spóroltam, de minek mindenből a drága!!!??? Mondtam is, hogy én igenis elmegyek és megveszem ott, ahol olcsóbb, nem kell a segítsége... Nem akarok ezen veszekedni vele. Régen közös kasszán voltunk, de nem ment, ezért külön váltunk. Házasság után mi lesz? És mi lesz teszem azt a nászajándékokba kapott pénzzel, ha kapunk egyátalán? (Házassági szerződést ne tanácsoljatok, abba ő sem megy bele!)
2009. máj. 13. 17:00
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Mire összeházasodunk már megünnepeltük az 5. évfordulónkat. Nagyon szeretem! Ő is engem! Nem akarom késleltetni a házasságot, valahogy csak megoldódik, igyekszem nem beszélni róla itthon, ez segít úgy érzem.
2009. máj. 16. 11:05
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt nem tudnátok megoldani, hogy te intézd a pénzügyeket? Vagyis te gazdálkodj. Sokaknál ez így van. A pasik úgysem értenek ehhez :p vagy ő annyira ragaszkodik ehhez? Nem tudom...
2009. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Hogy mindenben? Azt sajna nem, mert attól még neki nem lenne saját money-ja... a vásárlást én intézem, mondhatni elég jól! :-)
2009. máj. 20. 20:57
 34/37 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg az a legjobb, ha ő beleadja a közösbe amennyi szükséges, és még marad is zsebpénze, amiből azt vesz, amit akar... Ezért nem hiszem h érdemes lenne feladni ezt az egész kapcsolatot! Butaság lenne! Értelmes emberi lények vagytok, ki tudjátok nyitni a kis szátokat, és meg tudjátok beszélni. Kompromisszumot kell kötni! Nem hiszem, h a vőlegényed, ha szépen felhozod a témát fejvesztve rohanna el... :) HAJRÁ! :)
2009. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Előző.

Meg kérdezd meg tőle, hogy neki mennyire fontos a házasságotok, illetve a gyerekvállalás, mert ha gyerek lesz igazán meg kell húzni magatokat... Mind a kettőtöknek engednie kellene egy kicsit...

2009. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Ezt kéne, de meg kell várni az alkalmas pillanatot, mikor lehet erről vele beszélni. Lehet megvárom az esküvőt vele.
2009. máj. 22. 16:12
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha neked az olcsóbb dolgok kellenek azt vedd meg, neki meg hagyd, vegye a drágábbat. Éhenhalni úgyse fogtok, ha mind a ketten dolgoztok.
2010. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!