Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez a ruhához?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a ruhához? (Menyecskeruha)

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik,de nagyon kíváncsi vagyok mások véleményére is,hiszen szeretnék visszajelzéseket kapni. :-) Nagyon tetszenek a magyaros ruhák,több zsinóros ruhám van.

Pártát nem szeretnék hozzá,akármennyire is illik,leengedve lesz a hajam,csak egy virág lesz benne.

Mit szóltok?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!!! :-)


2011. okt. 8. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A mennyasszonyi ruha tetszik, viszont a menyecske ruha nem. De ez valószínűleg azért van, mert én alapból nem igazán vagyok ráhangolódva a magyaros öltözködésre.

Ettől függetlenül biztosan jól fog állni, szép leszel benne.

Sok boldogságot! :)

2011. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Köszi a linket a menyasszonyiról! Nagyon tetszik ez is:)

Igen, sajnos most már egyre hidegebb van..Esetleg valami kis kabátkát lehetne még hozzá, bár annyira nem értek hozzá, nem is szeretnék beleszólni.

Mikor lesz a nagy nap?

2011. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Még közel 2 hónap van hátra. Igazából már egy kicsit bánom,hogy a téli évszakra esett a választás,mert nem biztos,hogy lesz szép helyszín a fotózásra. (havas táj például) :-)
2011. okt. 8. 23:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezen ne bánkódj, mások is szoktak télen esküdni, biztos találtok valami szép helyszínt a fotózásra. Meg legalább azért sem kell télen aggódni, hogy leolvad rólad a smink, mert olyan meleg van:)

Ha majd (egyszer talán)arra kerül sor, én sem szeretnék nyáron esküdni, mint általában szoktak, hanem inkább tavasszal vagy ősszel:)

2011. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A menyasszonyi ruha nekem is tetszik, bár mint írtam a menyecske nem, de ez elég szolid :)


Off: nem tudom mennyire ragaszkodsz a szokásokhoz, de én a helyedben egész éjszaka a menyasszonyiban lennék :D

2011. okt. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a menyecske ruha és az esküvői is nagyon szép. De barátnőmnek hasonló volt, csak rövidebb és több réteg alsószoknya. Szóval, mint egy néptánc ruha. A tánc alatt nem győzte húzogatni, mert állandóan ki akart buggyanni a melle belőle. Bár ő egy kicsit husis, szóval lehet, hogy az volt a baj. De az a fő, hogy te jól érezd magad benne.
2011. okt. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!