Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyecskeruha. Van értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyecskeruha. Van értelme? Nektek volt/lesz?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam, hogy életemben egyszer lesz csak rajtam menyassoznyiruha, akkor azt szeretném, hogy az legyen rajtam egész este. De a rokonság nagyon győzköd, hogy legyen, mert úgy szokás. Nem is tudom. Azt se, hogy milyen lenne, nekem csak fekete meg pink tetszene, de feketét csak nem szokás, pink meg lesz a koszorúslányok ruhája, fura lenne, ha nekem is olyan lenne. Van értelme az egésznek, szerintetek?
2011. júl. 28. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát szerintem nem kell ragaszkodni a piroshoz, attól, hogy szokás. Nekem mondjuk a narancssárga hajammal elve béna lett volna a piros.


Amúgy szerintem azért jó, mert éjfélig szépen ott vagy a menyasszonyiruha, de abban azért hajnalig nem nagyon lehet ereszd el a hajamat játszani.

2011. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon szép tud lenni.

Arra esetleg nem gondoltál, hogy fekete legyen pinkkel?

Sok boldogságot!

2011. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes ismerősöm alig várta már éjfélkor, hogy megszabaduljon a menyasszonyi ruhától, a könnyű kis menyecskeruha megváltás volt utána nekik. :D
2011. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát megmondom neked, nem szokták azt egész lakodalom alatt viselni. Ráönthetnek valamit, lekajálhatják, gyűrődhet, elszakadhat, mivel a menyasszony is táncol egy valamirevaló lagziban.

A menyasszonytáncot pl hagyományosan menyecskeruhában történik. ezt még úgy is tudom, hogy egyszer voltam esküvőn, kb. 10 éves koromban.

2011. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Éjfél után a menyasszony már nem menyasszony, hanem "új asszony",ezt is jelképezi a menyecskeruha. A hagyomány szerint. Nekem tetszik, de persze nem muszály követni a hagyományokat, a te lagzid.
2011. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De a koszorúslényruha is pont feke lesz pinkkel! Nem mutatna hülyén nekem is ugyanolyan ruha? Én esetleg arra gondoltam, mivel tetszenek a rövid esküvői ruhák is, hogy 2 ruhám lenne, egy hagyományos, hosszú elegáns, és valami bohém rövid és esetleg azt venném át. Csak nem tudom még, hogy lesz-e pénzem 2 ruhéra, egy is baromi drága.
2011. júl. 28. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő RÓLAD és a PÁRODRÓL szól, ti diktáltok, mert ez a ti napotok, nem másé. Ki nem sz--rja le, hogy mik a szokások és ki szerint hogyan kéne nektek viselkednetek és mit kéne hordanotok? Ha te pl. türkizkék-rózasaszínű tollas kosztümben akarsz menyecske lenni, akkor azt teszed, és pont. Más pedig azt mond, amit akar.
2011. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

tesómnak ilyen volt a menyecskeruhája és szerintem illik éjfél után átöltözni

meg írta is valaki,hogy menyasszonyruhában nem lehet igazán bulizni..:DDD

nálunk meg olyan bulivolt igazi ereszd el a hajamat

meg akkor mát nem menyasszony hanem új asszony vagy

23/L

2011. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi nem csináltunk nagy haccacárét esküvőnkkor,sőt szakítottunk szinte minden hagyománnyal,de menyecskeruhám nekem is volt.Én egy méregzöld bársony estélyi ruhát vettem fel éjfél után.
2011. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt a legnagyobb szívfájdalmam, hogy én évek óta menyasszonyi ruhában szerettem volna bulizni és akkor néhány óra után már le is kell vennem??? :) Annyi szerencsém van, hogy nekem a ruha már a sajátom, bármikor felvehetem (igaz, csak itthon), de az esküvőm napján bizony nem nagyon bántam, mikor éjfél után átöltöztem... A hagyományokról annyit, hogy mivel nekem vörös a hajam, így én zöld menyecskeruhában roptam, amit tulajdonképpen ugyanúgy élveztem mint a menyasszonyi ruhát! :) Sajna amúgy nem igazán járok olyan helyekre, ahova ilyen alkalmi ruhát fel tudok venni. Egyébként nem gáz, ha a koszorúslányaidnak is olyan ruhája lesz, lehet, hogy ők is átöltöznek majd az este folyamán. De lehet úgy variálni, hogy a tiéd ne pont olyan legyen, hanem mondjuk a pepitája az övékének, vagy hosszabb, vagy valami más fazon, vagy más szín. Tehát ne ugyanolyan, valamiben más. :)


Sok boldogságot!!!!

2011. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!