Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyecskeruha? (Kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyecskeruha? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy nem szeretem a pirosat úgyhogy ebből kifolyólag nem szeretnék piros menyecske ruhát.De a neten 70%-ban csak piros menyecskeruhák vannak.A másik az hogy magyaroshoz sem ragaszkodom.Mit tudtok nekem ajánlani?:) Vagy esetleg nektek milyen volt?Vagy szeretnétek?

(Link!)

Előre is köszönöm!


2011. jan. 26. 14:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
nekem babarózsaszin volt tüllös az alja a rózsaszin szerintem jó.Testvéremnek pedig erösebb barackszinü volt. Ö is szép volt.
2011. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barna-ekrü! Barna színű selyemből (vagy szatén, soha sem tudom mi a különbség) és a derekán egy ekrü színű kb. 20 cm vastag csipke volt. Mint egy öv! Illetve a ruha alján is volt ebből a csipkéből berakás. Nekünk sem tetszett a piros, így én megvettem az anyagot és megvarrattam!
2011. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A piros másik alternatívája a bordó vagy skarlát szín volna, ez igazán fenséges!

Egyébként pedig nagy divat napjainkban a lila (elsősorban a hétköznapokra gondolok), ilyen színben is találnál sokat biztosan. A lila elegáns, letisztult, "nemes" szín (viszont akkor a vőlegény ruháját, ill. a dekorációt passzintani kell ehhez)

[link]

2011. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nagyon szép: [link]
2011. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a sötétzöld tetszik még nagyon! =)


[link]

2011. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amik nekem nagyon-nagyon tetszenek:


[link]


[link]


[link]


[link]


Egyébként koszorúslány ruhát ha kölcsönzöl, az tökéletes, vagy akármilyen alkalmi ruhát, ha nem akarsz pirosat, ez a TE esküvőd, ne foglalkozz senkivel, csak azzal, amit te magad szeretnél! :) Sok boldogságot!

2011. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bemásoltam egy régebbi válaszomat, szerintem ezt a kérdést nézd át (van olyan ruha belinkeltek között amire még emlékszem melyik szalon honlapjáról mentettem le, ha érdekel):


Mivel természetes vörös hajú vagyok (és bár festetem, szintén vöröses-barnára, nyilván más árnyalatra) biztosan nem élénkpiros ruhára esne a választásom (találkoztam itt az oldalon olyannal akinek a falujába a sötétkék a szokás), az egyik hasonló adottságokkal rendelkező ismerősöm zöld ruhát választott, tehát valószínűleg én is zöld, sötétbordó, lila színeken gondolkodnék, ezek 'asszonyosak', a manapság látható, kapható díszmagyarokat gagyinak találom (és ezzel nem szeretnék megbántani senkit), a rövidet pedig bármikor húzhatok, ráadásul semmivel sem különböznék egy vendégtől sem,

pl ezek jól néznek ki.:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezt a választ te írtad.

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-20 20:14


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

2011. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem egy elegáns világoskék nyári ruhám volt, én sem szeretem a magyarosakat, se az abroncsos szörnyellásságokat.
2011. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Ehhez hasonló volt.

[link]

Előző voltam.

2011. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!