Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyecskeruha. Van értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyecskeruha. Van értelme? Nektek volt/lesz?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam, hogy életemben egyszer lesz csak rajtam menyassoznyiruha, akkor azt szeretném, hogy az legyen rajtam egész este. De a rokonság nagyon győzköd, hogy legyen, mert úgy szokás. Nem is tudom. Azt se, hogy milyen lenne, nekem csak fekete meg pink tetszene, de feketét csak nem szokás, pink meg lesz a koszorúslányok ruhája, fura lenne, ha nekem is olyan lenne. Van értelme az egésznek, szerintetek?
2011. júl. 28. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a kosz.ruha miatt ne aggódj, azt a k.lányok is le szokták venni éjfélkor, mikor te elmész átöltözni, vagy még előbb (nálunk legalábbis ez a szokás), és a fenének sem fog feltűnni hogy a k. lányok is ilyen színösszeállításban voltak:)
2011. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát imádtam a ruhámat, de nem bántam,amikor levehettem.

Ha nagyobb a ruhád, majd te is rájössz,hogy szinte egész nap abban lenni meg még egész éjjel, nem valami kényelmes. Mert ugye a menyasszony,már délután felöltözik.

Az én ruhámnak akkora súlya volt,hogy a nyakpánt alatt lilára dörzsölte a nyakam.

Tánc szempontjából sem a legjobb,mert az abroncs miatt kicsit nehéz. Arról nem is beszélve,hogy nekem elég drága ruhám volt, féltettem is, mert a legkisebb szakadás 30 ezrembe került volna. Ha egész éjjel rajtam van, nagyobb az esélye,hogy megsérül!

Szóval bár imádtam, nem bántam azért,hogy nem kell egész éjjel abban lennem!

2011. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!