Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi értelme az esküvőnek? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az esküvőnek? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá, de azzal mivel lesz jobb nekünk ha összeházasodunk? Lesz ebből valamiféle előnyünk vagy mi?


Másik kérdésem pedig az hogy lehet úgy is szép esküvőt tartani hogy a templomot kihagyjuk? Mert én nem mernék oda bemenni. Egyáltalán miből áll egy esküvő? Hogyan zajlik? Egy egyszerűbb, de szép. És ugye templom mentes.


2011. márc. 15. 12:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Már nemazért de hogyhogy nem mernél a templomba bemenni?
2011. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyeneket ír, az ne akarjon férjhez menni. Tanuljál még inkább néhány dolgot.
2011. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Félek bent, rosszul vagyok, remegek, szédülök. Nem szeretném hogy az esküvőm egy rossz élmény legyen, szóval templom semmiképp nem jöhet szóba.
2011. márc. 15. 13:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy "aki ilyeneket ír". Mi rosszat írtam? ez csak egy kérdés, mert nem értem.
2011. márc. 15. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy jobb lesz-e nektek,azt csak ti tudhatjátok.Ha fontos nektek,hogy ilyen módon is megpecsételjétek az összetartozásotokat,akkor van értelme.Manapság az élettársakat ugyanolyan jogok illetik meg,mint a házastársat,ezért külön előnyt nem jelent.És igen templom nélkül is lehet esküdni,hiszen hivatalosan csak a polgári esküvőt ismerik el,a templomi "csak" egy gyönyörű szertartás,amivel Isten színe előtt is kijelentitek,hogy amíg a halál el nem választ,de persze ez nem kötelező.
2011. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

A párom és az én számomra a házasság a családot jelenti. Mi is voltunk "élettársak", nem volt rossz, de teljesen más volt. A házassággal egymás életéért felelősséget vállaltunk minden tekintetben: lelkileg, testileg, szellemileg, anyagilag. Akkor lettünk egy család. Kettőnk nevéből egyet gyúrtunk, senki másnak ebben az országban nincs ilyen neve. Mindketten felvettük ezt a nevet. Közös terveink vannak, amire közösen készülünk, közösen teszünk félre pénzt.

Élettársként rövidtávú terveink voltak (leginkább egy közös albérlet, esküvő), és úgy voltunk vele, hogy ha nem működik, akkor szétválunk. Próbaházasság volt.

Ma már úgy gondoljuk, hogy nincs semmi, ami szétválaszthat minket. Ma a férjem odahívott maga mellé és azt mondta, hogy ha ezt a dalt hallja, akkor mindig rám gondol:

"Hozzám fűz az élet, mint nyakéken a gyöngysor

A fényedet érzem

És szeretem szívből, ahogy a felhők közt ránk

Ragyog a nap hogyha felkel

Benned élek és Neked örülök, egy szikrád

Vagyok a tűzben, amiben lángolsz

Tied a hangorkán, a Földön minden színpad

És az összes szám


Én benned élek, olyan vagyok Neked

Mint madarak az égnek...


Neked kel föl a Nap

Neked fúj a szél

Fel sem fogom, hogy mennyit ér

Te vagy minden mint Elvis a zenében

És azt mindenki tudja: a Király él


Neked kel föl a Nap

Neked fúj a szél

Nem hagynálak el semmiért

Velem maradsz míg világ a világ, örökkön örökké

Ahogy Elvis él

Igen a Király él


Hozzám köt az élet, mint levelet a fához

A felhőt az éghez és sohase fázom

Amikor rám nézel, mindenki látja, hogy

Mit érzek

Benned élek és Neked örülök, mint muszlimnak

a dzsihad olyan a szíved, igen a szívemnek

Soha senki tőled el nem választ már...


Én benned élek, olyan vagyok Neked

Mint madarak az égnek...

/Kowalsky meg a Vega/"

2011. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Van akinek a házasság egy papír, másnak az összetartozás jele. Én pl. nem kérek belőle.

Lehet templom nélkül is esküdni. Polgári esküvő, ami kell amúgy a templomi mellé is.

Egyébként egy jó ideig én sem bírtam a templomokat, ha muszáj volt menni egészen kikészültem tőle :S

2011. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Lesz egy igazi társad, aki szeret és a lehető legtöbbet nyújtja neked. Csak egy papír lenne??

A munkaszerződés is „csak egy papír”, az emberek valahogy mégsem örülnek, és nem érzik magukat biztonságban, ha illegálisan, papírok nélkül akarják őket foglalkoztatni. Úgy érzik, hogy sérülnek a jogaik, és ez így is van. Ezenkívül nem érzik stabilnak a munkahelyüket, és az a benyomásuk, hogy a helyzet csupán átmeneti.

2011. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy kapcsolatban mindig kellenek újitások. mikor már ellaposodik a csók és a tapi akkor jön a szex. mikor már a szex sem elég jön az összeköltözés, aztán idővel az eljegyzés, atán az esküvő végül a gyerek. minden feldobja akapcsolatot.
2011. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!