Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruha kérdés, akkor melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha kérdés, akkor melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Nem értem...Sokan írjátok sokszor, hogy akár 150 ezer is lehet a menyasszonyi ruha kölcsönzése. De többször is láttam, hogy 50 ezerért már lehet újat venni.

Ez tán annyival rosszabb? Nem értem...


2011. aug. 17. 13:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Hűű, némelyik gyönyörű!

Leginkább az utolsó és az utolsó előtti-előtti tetszett, azért köszönöm.

Mindenki olyan ruhát választ, ami a legjobban tetszik neki, és amit megengedhet magának..

Bár én nem hinném , hogy pont a ruhámon akarnék spórolni, de azt se szeretném, hogy kiderüljön, hogy 150E helyett egy ugyanolyan ruhát márkanév nélkül is megkaphattam volna. Nekem nem számít.. Csak ha nagyon nagyon tetszene.

2011. aug. 18. 09:01
 22/24 anonim ***** válasza:
Én egyébként kinézetre megyek, nem márkára. Ha nagyon tetszik és jól is áll akkor lehet az 150 ezer is vagy 60.
2011. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem egyezik az ízlésünk, én is ezekért az elegáns ruhákért vagyok odáig. Nyakpánt, imádom :):)
2011. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt a varratott esküvői-szalagavatós ruhám. Nem hagyományos, de pont olyan, amilyet elképzeltem.

[link]

remélem, jó a link:S

2011. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!