Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Háda, Meggie's használt ruha...

Háda, Meggie's használt ruha kérdés?!

Figyelt kérdés
Szerintetek ha én olyan stílusban öltözök , mint kb a www.lookbook.nu található személyek , akkor melyik Hádába érdemes elmennem vagy Meggie's be esetleg ?
2011. márc. 31. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam egy Háda üzletben,és nem igazán ilyen stílusú ruhákat árulnak.Azokba menj,amelyek a legnagyobbak,ott a legnagyobb a választék.
2011. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Darabáras turikba mennék a helyedben.

Pl. Renoválás vagy a Háda darabáras turijai. Kilósokban max csőfarmereket találsz, de az is már 3000 Ft / kg vagy simán 2000 Ft egy gatya és annyiért már kapsz darabárasban is.

Ezek a lenge derékszoknyák, szűk felsők, vagy csini tunikák inkább a darabárasokban vannak. Ott is max ilyen 1500 Ft körüli árakon.

Cipőket meg táskákat lehet érdemes kilósokban nézni, tele van új cipőkkel, pl. platform szandik,balerinák. Olyat ki lehet fogni jutányos áron.

2011. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor ajánlom a Ruhagalériát a Kálvin térnél. Ott van egy percre a Szabó Ervin Könyvtártól.
2011. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) ! Még esetleg valaki ?
2011. márc. 31. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!