Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba mennék, ez a ruha...

Színházba mennék, ez a ruha jó lenne oda? (Csak tavasszal, egyéb kérdés a bejegyzésben. )

Figyelt kérdés

[link] Itt ez a piros kis ruha, az elsőt nem jeleníti meg, a második az, a kis bubis. Ez jó lenne oda?

Illetve: itt biztos jól tájékozott emberkék vannak. Szeretném formába hozni magam, most vagyok 150 centi és 60egynehány kiló, ami valljuk be, nem túl előnyös. Futni utálok, de bármi mást bevállalnék, hogy tavaszra jó (jobb) alakom legyen. Segítsetek, kérlek!


2010. okt. 1. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
futás, ugrálókötelezés...minden ami kardio és sztem nagyon szép a ruha csak nem színházba való
2010. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem is írtó jól néz ki ez a ruha, de én sem venném fel színházba.

És én is hasonló súlyfelesleggel küzdök, mint te, én is most kezdtem el fogyózni, tornázni.:))

2010. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem színházba való ruha,hanem bálba. Színházba szolídabb illik.
2010. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most zöld ruhában voltam, de mindig olyan egyhangú ott minden, és elég csinos ruhának ítéltem. De akkor kerítek mást. Második válaszoló, veled beszélgetnék szívesen! Mit szólsz?
2010. okt. 1. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:

ennyire késülsz a tavaszi színházra? ez édes..

ez a ruha túlzás, te is hülyén éreznéd magad, ha nem lenne ilyen buggyos jó lenne oda. A színházban nem kell feltűnni, úgyis mindenki a darab miatt megy oda :) Azért legyél csinos ;)

2010. okt. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Okés:)) beszélgessünk;)

Privát e-mail?

2010. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!