Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruha kérdés, akkor melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha kérdés, akkor melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Nem értem...Sokan írjátok sokszor, hogy akár 150 ezer is lehet a menyasszonyi ruha kölcsönzése. De többször is láttam, hogy 50 ezerért már lehet újat venni.

Ez tán annyival rosszabb? Nem értem...


2011. aug. 17. 13:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
minden férfi skót
2011. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Én Pécs közeli vagyok, úgyhogy én is ott fogok nézni ruhát.

Az a baj a varratot ruhákkal hogy nem lesz olyan tartása soha mint amiket behoznak olaszból.Nem tart úgy.

Néztem én is eladó ruhákat kb 30-50 ért, de utána mit csinálok vele? Hova rakom stb..

Nehéz kérdés.

Végigjárom az összes szalont Pécsen és egy normális árban választok.

2011. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát én lehet,hogy sznob pi..a vagyok, de felpróbáltam vagy 20 ruhát és mégis egy 155 ezresre esett a választásom. Nem azért, hogy ki tervezte,hanem az tetszett.
2011. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

OFF

Bár nem vagyok menyasszony, idén volt a szalagavatóm, amire természetesen menyasszonyi ruhát varrattam, egy az egyben egy divatlapból kinézett darabot. Szerencsére a mamám varrta meg, aki elég profi varrónő, így csak az anyagköltséget álltam, de valami eszméletlen szép volt. Szintén ugyanilyen okból varrt egy másik lánynak menyasszonyi ruhát, az is tökéletes volt, szinte megszólalt. Szóval én mindenképpen varratás-párti vagyok és leszek is, csak meg kell találni azt a varrónőt, akinek tényleg van tehetsége.

2011. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%
Azt érdemes, amelyik tetszik, ennyi az egész :). Az ilyen nagyon drágákon általában a helyet, a hely nevét vagy a tervezőt kell megfizetni. Ha szerencsés az ember, egy szép, elegáns (jó, nem full kicsicsázott minden négyzetmilliméteren gyöngyös-hímzett habos-babos tüllruha) esküvői ruha varratással kijön 30e alatt...
2011. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
én varrattam a hernyóselyem ruhámat, tökéletes lett,és 50 ből kijött fátyollal együtt,mert a varrónő nagykerben fele vette az anyagot, velem
2011. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok Pécsen melyik szalon jó ruha plussz ár ügyben. Ha már ennyi pécsi van megírhatnátok ha kitapasztaltátok :)
2011. aug. 17. 14:00
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
ott kastély is van. és templomi is volt
2011. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok képet küldeni ilyen varratott ruhákról? Nagyon kíváncsi lennék... A végén még varratás párti leszek, azok alapján amiket írtatok :)
2011. aug. 17. 14:05
 20/24 anonim ***** válasza:

Nevetséges, hogy azért tartanak sznobnak egy embert, mert megteheti, hogy drága ruhát választ.És ha neki a márka tetszik????

Az ő nagy napja, ez sima emberi irigység.


Kérdező! Nekem ezek tetszenek:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!