Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruha kérdés, akkor melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha kérdés, akkor melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Nem értem...Sokan írjátok sokszor, hogy akár 150 ezer is lehet a menyasszonyi ruha kölcsönzése. De többször is láttam, hogy 50 ezerért már lehet újat venni.

Ez tán annyival rosszabb? Nem értem...


2011. aug. 17. 13:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy kisváros vagy nagyváros, milyen a ruha anyaga de amúgy a 150ezer ft-os kölcsönzési árban már benne van a menyecske ruha és a kiegészítők legalábbis itt Pécsen így van.

Alaposan körül kell nézni az biztos!!!!:) Én még csak most kezdem a keresgélést. Mikor lesz a nagy nap?

2011. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
gyönyörűeket lehet olcsón találni,de sok sznob p...csának fontos h milyen márkajelzés van belevarrva. barátnőm 350!!!000-ért kölcsönzött egy snassz ruhát-se gyöngy,se csipke-mert xy tervezte. hát ki nem carja le nem?
2011. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

én 1 esetben értettem meg azt h drága lesz a ruha: egy barátnőm skót fiúhoz ment és nekik volt egy 200 éves csipkéjük és abból varratta a ruhát. na az oké.


de az h egy akárki rábiggyessze a nevét és ezért elkérnek százezreket az túlzás. a varratást is meggondolhatnád,sztem az a legideálisabb

2011. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
:D:D ez tetszik:D
2011. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

Nővéremnek két hónapja volt megszervezni az esküvőjét. Volt egy nő, aki gyönyörű ruhákat csinál, akitől nő még nem ment el ruha nélkül és kb. 50ezerért árulja. Na, ez a nő olyan elfoglalt, h nővéremre már nem volt ideje a rendelései miatt. Ezért kölcsönzőbe kellett mennie, ahol csak a ruha, semmi más került 120ezerbe. Későb nézelődött a neten és kiderült, h a ruhát az e-bay-en árulják és fele annyiért az övé lehetett volna.

Aki 100ezren fölül költ a ruháért, az vagy nem kezdett el időben keresni v sznob.

2011. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hehe, köszi :) Ja, a nagy nap még sehol nincs :) Még fiatalka vagyok (19) csak kíváncsiságból írtam ki. No meg hát egyszer jól jöhet az információ :)

(Amúgy én is pécsi vagyok)

2011. aug. 17. 13:48
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken olcsóbb a ruha, az fix.

50e-ért lehet venni Ukrajnában a piacon, de sztem érdemesebb kölcsönözni, a 150 ezres árban (ami szalonfüggő, ki lehet hozni 100eből is)benne van a táncruha, menyecske ruha, kiegészítők, és ha utolsó pillanatban kell alakítani, azt is megcsinálják. Szóval sztem nem érdemes felkapott márkás (la sposa) ruhát venni, és szét kell nézni több helyen!

2011. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

de sok itt a pécsi

(énis pécsi vagyok) :DDDD

2011. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én valamiért varratni nem mernék. Egyszerűen inkább felpróbálnék 100-at úgyis meglátom melyik az igazi .

Kicsit zsákbamacskának tartom a varratást.

Persze a varrónő úgy alakítja ahogy te mondod, de valahogy én nem vagyok varratás párti. Bár nem is nagyon hallottam tapasztalatokat róla, lehet ezért sem.

2011. aug. 17. 13:52
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
OFF Azért mert valaki skóthoz megy hozzá még nem kell nagyzolni a ruhával. Nekem is skót a párom, de nálunk nem lesz ekkora feljahtás. Elmenni a registry office-ig meg be egy étterembe, ahhoz nem kell 200 éves csipke.
2011. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!