Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért tartottad vagy tartod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartottad vagy tartod fontosnak, hogy férjhez menj?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 15:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem vagyunk házasok, 6 éve vagyunk együtt. Én úgy beszélek a páromról mintha a férjem lenne, szoktam is mondani hogy a férjem így meg úgy, ő meg hogy a feleségem. Tökéletesen meg vagyunk, nem érzem úgy, hogy közelebb kerülnénk ha egy idegen ember kijelentené rólunk hogy házastársak vagyunk. Elég bajnak tartom hogy sok nő az esküvője napját tartja élete legszebb napjának. Annyi szép, gyönyörű, csodálatos élmény van egy igazi, jó kapcsolatban, amikor csak ketten vagytok jelen, és átélitek egymás minden rezdülését, hogy nem tudom elképzelni hogy ezt űberelheti egy megrendezett felhajtás. De elfogadom, hogy nem vagyunk egyformák, mindenki úgy csinálja ahogy legjobbnak véli.
2011. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem csak egy papír, aki így gondolja legyen szíves nézzen utána a házasság előnyeinek a sima élettársi kapcsolattal szemben. Engem többek közt ez motivál az esküvőben, így érzem magamat, és a majd születendő gyerekem is nagyobb biztonságban. Addig nem fogok szülni, amíg nincs házasság. Ha gyereket akar tőlem, de elvenni nem, az erősen visszatetsző és sok kérdés merül fel, hogy tényleg én vagyok számára az igazi, vagy csak egy állomás.
2011. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes,hogy valaki nem akar házasságot, meg "papírt", de feleségnek gondolja magát! Nekem az a feleség, akinek erről "papírja" is van!
2011. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
74%

Annyira unom már ezt a: "Ez csak egy papír" dolgot!

Egyáltalán nem csak egy papír. Ez egy érett, felnőtt döntés. A szerelem záloga!

20/L

2011. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:40


Szívből gratulálok, hogy ilyen régóta boldogok vagytok, tényleg. és becsülöm azt is, amit mondasz, igazad van, hogy nem vagyunk egyformák. viszont nem arról van szó, hogy megrendezett felhajtás, mert ez történhet e nélkül is. viszont a kapcsolat megerősítése egy házasság, még akkor is, ha csak aláírod két tanúval. itt a miért a fontos, nem a hogyan. és igen, életem legszebb napja lesz, mikor kimondom az igent. Legalább is amíg a gyermekem megszületik. és igen, sok szép pillanat van a párommal, amit közösen éltünk át, de esküvőm csak egy van:)

2011. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
30%
Már akinek egy van. Szerintem már többen mennek kétszer férjhez, mint egyszer. Micsoda záloga a szerelemnek.
2011. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
utolsó. Ebben is van igazság, nem írtam ki, de gondoltam, hogy valaki megjegyzi. nekem csak ezzel a "csak egy papír" dologgal van bajom. nem is baj, inkább csak nem értem. valaki elkezdte, utána folytatták sokan. igaz, ezt a családos témára is rá lehetne mondani. de ha csak egy papír, akkor nem értem, miért nem lehet aláírni. Bár az én véleményem szerint még mindig ez a legelfogadhatóbb magyarázat. de pl. mióta divat, hogy nem megyek férjhez, mert milyen nehéz elválni...meg, hogy így több jogom van... régen nem ezért házasodtak az emberek. az igazi házasság szereteten alapul, nem pedig érdekeken, bár köztudott, hogy nagyon sok ilyen van. mindegy, nem akarom, még egyszer leírni a véleményem, a lényeg, hogy aki szeretne házasodni, az fog, aki nem szeretne, az nem fog. el kell fogadni, hogy van, akinek máshogy jobb. ez csak akkor jelenthet gondot, ha a két fél másképp gondolja.
2011. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Igazad van, mindenkinek joga van eldönteni, hogy házasodik-e vagy sem. Azért nem mindig olyan egyszerű ám az ok valakinél, hogy miért nem házasodik, ez sokaknál lehet, hogy divatozás, de nálam van akinél nem. Az ember nem úgy dönt el valamit, hogy a hasára csap és akkor ahhoz ragaszkodik, ezek komoly lelki folyamatok. Én csak azt mondom, hogy aki nem házasodik még mindig ugyanolyan értékű ember, mint az aki házasodik. Mikor gyermeket vállaltunk mindenki mondta, hogy férjhez kellett volna mennem, mert hogy fognak rám nézni mondjuk a terhesgondozáson ilyesmi, ezt főleg Párom anyukája hangoztatta. Hát sehol sem néznek rám másképp ( itt a fórumon mondjuk kapom a hideget, de szemtől szembe semmi), miért is tennék, hisz ha férjhez mennék akkor több lennék? Nem hiszem.

Szép volt a végszó amit leírtál és igaz, maradjunk hát ennyiben (:

2011. jún. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Rendben, maradjunk ennyiben:) és még egyszer további szép éveket kívánok az egész családnak:D
2011. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!