Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a legény illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a legény illetve a lánybucsuról, gondolok arra hogy fontosnak tartjátok hogy legyen, vagy nem épp az a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát persze, hogy fontos!!!!!! Akkor "zárod" le valójában a facér életedet!!!Azok a legjobb bulik!!!!
2010. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem fontos, hogy legyen, mást nem, jelképes értelemben. Nem kell feltétlenül iszunk-hányunk-belefekszünk bulit tartani, lehet akár szolid baráti összejövetel is (üdítőzés, mozizás, stb.). Azért fontos, hiszen lezárod a leány/legény életed és másnap már asszony/férj leszel. Nálunk a párom tesói rendeztek egy kis házibulit, majd a legjobb barátnőméknél aludtam, de külön a barátnőmmel is koccintottunk, majd majdnem hajnalig dvd-t néztünk, chips-eztünk, kóláztunk...

Így hamar elröppent este. :) Egyébként ajánlom, felejthetetlen élmény. Én a barátnőmmel (aki olyan, mintha a tesóm lenne) sokat beszélgettem aznap este és igen megható tud lenni, amikor kibeszélik ilyenkor az emberek aggodalmaikat.

2010. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is kell. Az enyém hiper jó volt. Összejött az összes barátnőm, találtak ki nekem feladatokat, amiket meg kellett csinálnom, közben ettünk-ittunk, majd a végén elmentünk táncolni. A férjemé kb. ugyanilyen volt. Nem kell feltétlenül táncoslány vagy fiú, de ha van, az is lehet egy jó hecc. Nekem pl. nem volt táncosfiú, mert külön kértem a lányokat, hogy ne legyen. Valahogy sohasem tetszettek, meg maga a műfaj sem. Mondtam, hogy azt a pénzt (egyáltalán nem olcsó mulatság) inkább igyuk el. A férjemnek volt táncoslány, nem zavart. Szóval buliztunk egy jót, és ennyi.
2010. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Akinek sok pénze van,és nem tudja másra költeni,annak biztosan fontos.Éppúgy mint a nagy felhajtással tartott esküvő.

Mintha egyesek elfelejtenék,hogy nem a mulatozás a lényeg,hanem egymás szeretete,és az együttélési szándék.Ehhez pedig nem kell se leány,se legénybúcsú.Ez is amerikai divat csak.

2010. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
számomra nem volt olyan fontos
2010. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt, mert nem tartottam fontosnak
2010. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem a mulatozás a lényeg? Ne haragudj, de ez igen pesszimista, "besavanyodott" hozzáállás.

Nem temetésre készül az ember, hanem lagzira, esküvőre, ami egyébként (legalábbis felénk) boldog eseménynek tekintünk. A vendégek és/vagy a család megünnepli a fiatal párt, azt, hogy a két családból egy lett. Nem értem, hogy miért kell háttérbe szorítani a mulatságot, ha az ember megteheti? És egy leánybúcsút/legénybúcsút nem kell feltétlenül százezrekből megrendezni.

Ha nem számítana az ünneplés (akár egy koccintás szűk körben, akár a 300 fős lakodalom), akkor az ember elmenne, megesküdne, hazamenne mosni, főzni, takarítani vagy elmenne dolgozni. Nem lehet ilyen megkeseredetten hozzáállni a dolgokhoz! Fontos, hogy az ember tudjon örülni mások és a saját boldogságának.


2. voltam

2010. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt még hozzáfűzném, hogy nekem volt leánybúcsúm, mint a fentiekben is írtam. A sógornőmék rendeztek egy szolid kis házibulit, üdítővel, rágcsálnivalóval, illetve mindenki, aki tudott, hozott saját készítésű sütit. Zenét hallgattunk, társasjátékoztunk, táncolgattunk, pletykáltunk és kijöttünk legfeljebb 10 000 Ft-ból, 10 főre. Úgy, hogy megvettük az innivalót, a rágcsálnivalót és estére rendeltünk 3 családi pizzát.

Ha valaki nagy esküvőt rendez, akkor az a 10 000 Ft nem fogja már a földhöz vágni, ha meg kis esküvőről van szó. A leánybúcsúm második része meg pont amiatt volt szerény, mivel a barátnőmék nem tudtak volna plusz pénzt kiadni. Így oldottuk meg: egy-egy zacskó chips, egy üveg kóla, pattogatott kukorica és néztünk dvd-t. Ez kb. 1000 Ft és mégis maradandó élmény.

2010. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem kihagyható. az esetek többségében többet árt, mint használ a feleknek
2010. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

fontos. nekem nagy élmény volt.

de nem kell ragaszkodni a filmekben látott vetkőző fiús variációhoz :) nekem legalábbis nem ilyen volt, de nem is igényeltem. mégis örülök, hogy nem hagytam ki

2010. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!