Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki mennyire tartja fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tartja fontosnak a karikagyűrű (állandó) viselését?

Figyelt kérdés
Vannak akik sohasem veszik le, vannak akik csak alkalmanként hordják és vannak akiknek semmit sem jelent...
2010. febr. 4. 01:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a férjemmel fontos, nekem azért, mert kaptam tőle (nem volt eljegyzésim) és olyan boldogság ez nekem, hogy örülök amiért mindig viselhetem a kis talizmánom.
2010. febr. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nagyon fontos, meg szép is, de nem hordjuk mindig. Férjem szerel, így ha mindig rajta lenne hátráltatná a munkában. De ha megyünk valahová, mindig felvesszük. :)
2010. febr. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hordjuk állandóan, csak fürdéskor vesszük le. Mi nem dolgozunk olyan helyen, ahol ez zavarna, szóval megoldható, h mindig rajtunk legyen és ez olyan jó érzés :)
2010. febr. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem le soha. 33 évvel ezelőtt az ujjamra került, azóta csak akkor vettem le amikor kórházba kerültem. Már annyira megszoktam, éreztem nincs rajtam és kivert a víz, hogy elvesztettem, amíg eszembe nem jutott, én vettem le.
2010. febr. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Én is fontosnak tartom,szerintem mondjuk egy nőnek ez fontosabb.Bár a férfiak a munkájukhoz is kötik,az én férjem sem hordja ha dolgozik,de ha alkalma van rá,vagy megyünk el itthonról mindig felveszi:-)Én egy hete tettem le,mivel kisbabát várok,és kezdek vizesedni,de bevallom már hiányzik:-)
2010. febr. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokat jelent/tett, hordtam is mindaddig, amíg ki nem derült, hogy a férjem el elkacsingat másfelé. Azóta ott pihen az övé mellett a tartóban. Mostanában ő az, aki hordja, de én azóta sem nyúltam az enyémhez :(
2010. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt eljegyzési gyűrűm, ezzel kérte meg a kezemet. Tökéletesen eltalálta az ízlésemet (teljesen sima) és a méretet is.


Csak tésztagyúráshoz meg fizikai munkánál (pl lapátolás) szoktam levenni, nehogy megsérüljön, egyébként egész nap rajtam van, fürdéskor is. A testem, a lényem része. Meztelennek érzem magam nélküle. A férjem ugyanúgy.

2010. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
szia! én mindig hordom, kivéve tésztagyúrás meg ilyesmi munkáknál, meg sport közben. férjem is, ő akkor veszi le, ha lovagolni megy, mert balesetveszélyes.
2010. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnknek nagyon fontos, de egy műtéti hiba miatt párom nem tudja kényelmesen viselni. Nekem személy szerint nagyon a kezemre nőt, én szeretem és fontosak is számomra.
2010. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%
Mi nem hordjuk. 9 év után házasodtunk össze,akkor kismama voltam. Nekem a szülés után nagyon vékony lett az ujjam is és leesett. Azóta nem hordom. Férjem a munkája miatt vette le. Nem is költöttünk sokat rá,csak ezüstből vannak. Nem érdekel, ha valaki ránéz a kezünkre és nem tudja egyből, hogy házasok vagyunk.
2010. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!