Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki mennyire tartja fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tartja fontosnak a karikagyűrű (állandó) viselését?

Figyelt kérdés
Vannak akik sohasem veszik le, vannak akik csak alkalmanként hordják és vannak akiknek semmit sem jelent...
2010. febr. 4. 01:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%

Én állandóan hordom,a Drágám a munkája miatt nem,de mikor szabadnapos,vagy hosszabb ideig szabin van,mindig emlékeztetem :)

Akkor szoktam néha tüntetőleg levenni,ha nagyon csúnyán összeveszünk :)

2010. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mi nem szeretjük a gyűrűt, se a férjem, se én, mi tetováltattunk ez alkalomból. Legalább nem kell attól félni, hogy elhagyjuk, és ha mérgesek vagyunk egymásra, nem tudjuk a másikhoz vágni :)

Nekem Zs betű van, a férjemnek E betű, és kis diszítés.

2010. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, akkor Te tényleg mindig hordod :)
2010. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
Eddig 4x nősültem, de mindig nekiadtam az elhagyott asszonyoknak a gyűrűiket. Tudom, mennyire fontos dolog ez, ezért soha sem húzom le az ujjamról. Mindíg ugyanazzal a gyűrűvel fogadok örök hűséget.
2010. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnos csak Én hordom rendszeresen a gyűrűt,mert a férjem a munkája miatt nem hordhatja nap,mint nap!De,ha teheti és nem felejti el(mert nincs hozzászokva) felveszi!
2010. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pont ugy van mint az utolsó hozzászolónál. Csak én tudom hordani mert a párom olyan helyne dolgozik ahol nem lehet használni még fülbevalót sem. Igy ő nem hordja. De ha valahova elkell menni oylan helyre akkor szó nélkül mindig felveszi.
2010. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, én mindig hordom. Nagyon szép, és az összetartozásunkat jelképezi. Mondjuk nálam gyakorlati haszna is van, mert sajnos anélkül nem igazán néznek nagykorúnak sajnos, pedig már majdnem 30 vagyok.
2010. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, én szeretem hordani. Jelzés a külvilágnak és szép is.
2010. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Febr. 04. 15.43-as! Ha 4x nősültél, valami baj lehet veled... "Mindig ugyanazzal a gyűrűvel fogadok örök hűséget" Hát ez a mondat elég hülyén jön ki, na mindegy. Agyvérzést is kapnék, ha a férjem ujjára azt a gyűrűt kellene húznom, amit előttem már hárman felhúztak!!!


Kedves kérdező! Mi is mindig hordjuk, amióta a férjem az ujjamra húzta, még nem vettem le, és ő sem. Nekünk sokat jelent. Egyébként én is úgy vagyok, mint az egyik előttem szóló. 31 éves vagyok, két gyerekem van, de még mindig kislánynak néznek. :)

2010. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem hordjuk,már csak azért se,mert be van adva a zálogházba.És nem tudjuk kiváltani,csak meghosszabítani,ha lejár.
2010. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!