Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért tartottad vagy tartod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartottad vagy tartod fontosnak, hogy férjhez menj?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 15:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt akartam, hogy meglegyen az én életemben is a nagy nap, és hogy mindig a férjemmel lehessek, hogy a neve felvételével részesé válhassak az ő életének, hogy legyen egy családom. Sok sok minden jó amiért férjhez akartam és férjhez is mentem. És igen, az volt a legszebb nap az életemben, és igen egy CSALÁD vagyunk.
2011. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
17%
én nem tartom fontosnak.egy darab papír és kész.együtt élünk a párommal évek óta,és nem tudom mi változna ha feleségül venne.
2011. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
22%
A jó Isten mentsen meg a házasságtól
2011. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Én fontosnak tartom, mert körülöttem is csak házas emberek élnek, számomra ez a természetes, és az, hogy ezt a párom is akarja majd egy külön boldogság. Ha majd megkér az lesz életem legszebb napja, és nem a felhajtás miatt, mert csak szolíd esküvőt akarok, hanem maga a tudat, hogy feleség vagyok és van egy férjem.
2011. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
44%
Akkor egy család lennétek. Most meg élettársak vagytok. ez már elég
2011. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a végleges elköteleződés szándékát (nem garanciát!) jelenti. Ha meg nem akarja elkötelezni magát velem, nincs harag, de ne raboljuk egymás idejét.


De az szerintem régen rossz, hogy a névfelvétellel meg az esküvő napjával leszünk egymás életének részesei... Ebből az apropóból soha nem házasodtam volna.

2011. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%

Minden nő az esküvőjéről álmodozik, mióta az eszét tudja.

Nekem is tetszetős az, hogy gyönyörű fehér ruhában vonuljak végig a rokonok/barátok között, 1 napig minden rólunk szóljon ...

Viszont én nem tartom fontosnak, igazából nem is akarok férjhez menni. Jegyben járunk ugyan, hivatalosan élettársak vagyunk és most fog megszületni a kislányunk jövő hónapban. Mégsem érzem kötelező jellegűnek, hogy férjhez mennyek. Párom szeretné az esküvőt, ezért bele mentem/megyek. Érte mindent .. Viszont utálom, ha a családunk többi tagja azzal jön, hogy: 'Akkor mikor lesz megtartva?!' Anyósom pl. azt akarta, hogy terhesség alatt rendezzük le ezt a 'procedúrát'. Én nem akartam, mivel: 1. nagy pocakkal, köszi nem. 2. Végül is jobb esetben egyszer megyek férjhez, szeretnék akkor legalább mulatni. Amit terhesen azért nem igazán kivitelezhető. 3. Ha odáig jutunk, hogy esküvő lesz, nem 15 fővel számolok.

Ráadásul családunkban is, és a közeli baráti társaságunkban is 2 pár van, akik házasok. Többiek vagy élettársak vagy még azok sem és gyerekük is van.

Én úgy veszem észre, hogy manapság nem annyira felkapott a házasság a fiatalok részéről.

Nálunk is, ha lesz, akkor max 2 év múlva. De én még mindig úgy vagyok ezzel, hogy nem kis összegű egy ilyen rendezvény, és azt a pár millát másra is kitudom dobni!

2011. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
40%
tök mindegy.igy is egy család vagyunk szerintem
2011. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Darcy01 ***** válasza:
85%

Én régebben nem tartottam fontosnak a házasságot. A vőlegényemmel négy éve vagyok együtt, és vele valóban el tudom képzelni, hogy együtt éljük le az életünket. Azért tartom fontosnak a házasságot, mert ezzel úgymond egy szinttel feljebb emelkedik a kapcsolatunk. Úgy gondolom, hogy erre most értem meg lelkileg is (24 éves vagyok).

Ennek ellenére én teljesen el tudom fogadni, ha valaki máshogy gondolja, és csak egy papírnak tekinti. Az a lényeg, hogy mindkét fél azonosan vélekedjen a házasságról.

2011. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
44%

"Minden nő az esküvőjéről álmodozik, mióta az eszét tudja. "


Ez hülyeség. Felejtsd el. Vagy én vagyok férfi nemtom. D:

2011. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!