Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszett nektek Kate Middleton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett nektek Kate Middleton esküvői ruhája? LINK!

Figyelt kérdés

[link]


Nekem tetszett az, hogy uszályos és a fátyla is szép volt, de azért ennyire mégsem kellett volna visszafogottnak és egyszerűnek lennie... Szerintem!

Nektek mi a véleményetek? :)


2011. ápr. 30. 15:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én valami ilyesmire számítottam:


[link]


(A karján azt a "legyezőt" leszámítva.. én egy szép hosszú fátylat is adtam volna ehhez a ruhához.)

2011. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazan jott be, bar ha jol tudom kulonbozo feltetelei vannak h o mit vehetett fel: pl a ruha ujja legalabb konyekig kellett h erjen
2011. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy voltak kritériumok.


Nem baj, szép volt. (bár egy egészséges 5 kg nem ártott volna neki pluszban)


Amúgy melyik menyasszony nem szép?!?! :)

2011. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Szerintem is szép volt, illet hozzá!

Nem tudjátok mi a neve ennek a nyak megoldásnak? Nagyon tetszik!

2011. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
elképesztően gyönyörű és úgy állt rajta mintha rá öntötték volna!
2011. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!