Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszett nektek Kate Middleton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett nektek Kate Middleton esküvői ruhája? LINK!

Figyelt kérdés

[link]


Nekem tetszett az, hogy uszályos és a fátyla is szép volt, de azért ennyire mégsem kellett volna visszafogottnak és egyszerűnek lennie... Szerintem!

Nektek mi a véleményetek? :)


2011. ápr. 30. 15:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem közel sem volt egyszerű, a ruha szépsége és bonyolultsága pont a részletekben rejlik, gyönyörű szabása van, és szépen kidolgozott mind a csipkerátétek felül, és alul is. Ezen a képen látszik, hogy a szoknyarész sem sima:

[link]

2011. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
12%
olyan mintha összevartam volna két függönyt egy fehér plédel,eléggé gáz....pffffffffffffffffffffffff
2011. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem annyira.Nekem olyan benyomást keltett, mintha nem menyasszonyi ruha lett volna, hanem "csak" valami estélyi. Bár lehet, hogy velem van a baj :)
2011. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
nekem nem tetszik!
2011. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

nekem annyira nem.

ami nekem tetszik:

[link]

2011. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Elegáns, szép!
2011. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nem volt rossz, de sokkal jobbat vártam, annyira titkolták :) viszont hallottam, hogy nem lehetett kint belőle a válla, ezért csak olyat vehetett fel, ami takart :/ de azért nem volt rossz, és Kate is szép :D
2011. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nagyon szép volt.


De sajnos nem tud érvényesülni messziről a csipke egy ugyanolyan színű alapon.


Én pontosan ezért nem választottam magamnak csak csipkés ruhát. Kombinálva volt ezüst szálakkal.


Én is kicsit feltűnőbbre számítottam de gondolom ez az ara stílusa.

Hát inkább ez, mint egy erőltetett ruhakompozíció a királyi elvárások miatt.

2011. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit olyan "nehéznek" tűnt. Mármint nem súlyra persze, hanem kinézetre, ha érted. :) De ettől függetlenül tetszik, bár magamnak biztos nem ilyet választanék.
2011. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Tényleg olyan "súlyosnak" tűnt. És nem volt túl szép mikor "rugdosta" az elejét, ahogy lépett. De ez nem az ő hibája. :)


Mondjuk én csodálkoztam a csontszín választáson is, azt hittem fehér lesz.

2011. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!