Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen meghívótok volt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meghívótok volt vagy szeretnétek? Milyen dekorációtok volt vagy szeretnétek? Ha tudtok LINK!

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés vendég lesz,saját kézzel csinálok meghivót,kinyitható kártya,elejére rajzolok (szépen tudok) egy menyasszonyt vőlegénnyel,belső lapon kettőnk fényképe,másik belső lap pedig a szöveg,körbefuttatva virágdiszitéssel

halványnarancs szinben


csak papir kell hozzá (láttam is szép havány szinűt papirirószerben),a fénykéünkből sok példány és szépen fogó vékony tűfilc

2011. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2011. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon szeretném gyártani, hosszúkás forma, balra egy kép rólunk a polgári esküvőről (nem voltak vendégek), kicsit effektekkel (mintha szénceruzával volna rajzolva, nem is nagyon látszik, hogy mi vagyunk, csak ha pontosan megnézed), mellette szöveg, és az egészet szeretném beleapplikálni egy pausz borítóba.
2011. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BlackSword ***** válasza:
48%
Elég kreatív vagyok, meg funkcionalista... Sok mindent magam is meg tudok csinálni... És véleményem szerint egy esküvő (bár kinek a pap, kinek a paplan) nem a külsőségekről szól... Van akinek arról is... Témát nem csinálnék, hogy most egy adott valami köré csoportosuló kiegészítőkkel operáljak... Vagy a minimalista téma: nincs téma...
2011. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Mivel nekünk magyaros hagyományőrző lagzink lesz és az esküvő is szintén, ezért magyar népmesés meghívó megy a vendégeknek.

A dekorációnk piros-fehér-zöld díszítés lesz.

Az asztalokon fehér abrosz, középen pedig nemzetiszínű asztalközép, a mi asztalunknál a hátunk mögött egy magyar zászló és egy árpádsávos zászló lesz felfüggesztve Sopron címerével.

Sajnos mivel a tulipán a nagy meleget nem bírja, így maradunk a vörös rózsánál, ami szintén az asztalokon lesz vázában. Egy-egy szál.

2011. febr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen volt. A szöveget csak ránk írta egy újságíró barát! Nagyon jó lett! Nem sablonos, tényleg mi vagyunk benne!

2011. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előttivel szívesen eszmét-cserélnék, mi is hasonló dolgot szeretnénk, de bennem még nincsenek ennyire kialakult képek:)


meghívót én magam csinálom majd, pauszpapírra tűfilccel, de a pontosat még nem tudom, minden estre az a cél, hogy egyedi legyen. Díszítés nem lesz túlzásba víve

2011. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy 15 darab kellett, úgyhogy készíttetni nem nagyon érte volna meg, úgyhogy vettünk pár egyszerű darabot a helyi papírboltban. Nem érdekel, hogy ki szerint snassz, ki szerint nem, olcsó volt és ahhoz képest kellemesen nézett ki. Bár ha lett volna kézügyességem, lehet, hogy inkább én gyártottam volna magunknak. :)
2011. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

11.10


Van egy oldal a neten, a neve: www.hazasodunk.hu

Itt fel vagyok regisztrálva, találhatsz készülődős albumot fotókkal. Ha gondolod regisztrálj az oldalra és hunlany néven megtalálsz.

Ajánlom még figyelmedbe a következő linket:

[link]

Mi néhány dolgot az esküvőre innen rendeltünk meg, van kimondottan esküvős menüpontjuk is.

2011. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

A meghívókat én csináltam, a Pirex papírboltban gyönyörű meghívó alapanyagokat lehet kapni, gyönyházfényű keményebb papírra névreszólóan nyomtattam nyomtatóval a szöveget, így folyamatosan tudtam pótolni, mert még az esküvő előtt pár héttel is jöttek az új ötletek a páromtól, hogy még melyik barátját kellene meghívnunk (140 fő lett végül). Egy ilyen A4-es lapot vízszintesen nézve három hasábra osztottam, tehát 3db meghívó jött ki egy lapból. A tetejére áttetsző mintás, csillogós papírt tettem, ugyanilyen méretre vágva. Sokfélét lehet kapni ilyenből, szintén a Pirexben. A két réteget úgy fogtam össze, hogy a meghívó tetejét kilyukasztottam irodai lyukasztóval, így lett két lyuk, ezen fehér selyemszallagot fűztem át, és elől középen szépen masnira kötöttem. Minden meghívót külön gyöngyházfényű borítékba (francia alakú) tettem. Ez az egész ha jól emlékszem 250-300 Ft / db -ra jött ki. Családonként, vagy ha párban jöttek, páronként kellett egy darab. Nagyon tetszett mindenkinek, nagyon elegáns volt, és szép, én meg hát büszke voltam rá, hogy én csináltam, és jó érzés is volt így készülődni.


A dekorációt a Fleur&Ballon csinálta, [link] itt is ők csinálják, nekünk nem volt ennyire díszes, mert ez nagyon drága, de látni lehet kicsit lentebb olyan képet ahol egy magas üveg kehelyben van halvány rózsa kompozíció. Nekünk ilyen volt, csak nem rózsából, hanem tömör kis halvány rózsaszín szegfű félgömbök voltak és hosszú macifű lógott le belőle. Az asztalon csoki színű organza futú és a székeken is ilyen átkötő masnival (alatt fehér székszoknya). Voltak kis mécsesek is, asztalszám amit a képen látsz, és pár rózsaszirom szórva az asztalokra. A mi főasztalunk több ilyen kis virággömbbel volt díszítve, különböző magasságú kelyhekben. A főasztalunk mögött volt háttérnek égősor felfüggesztve organza mögött, nagyon szép volt. Az étterem pedig rakott fel egy csomó fehér lampiont és rengeteg mécsest.

2011. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!