Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszett nektek Kate Middleton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett nektek Kate Middleton esküvői ruhája? LINK!

Figyelt kérdés

[link]


Nekem tetszett az, hogy uszályos és a fátyla is szép volt, de azért ennyire mégsem kellett volna visszafogottnak és egyszerűnek lennie... Szerintem!

Nektek mi a véleményetek? :)


2011. ápr. 30. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
89%
Én nagyon meglepődtem, hogy ennyire visszafogott. De csinos, elegáns, nőies és hercegnéhez méltó:) És legalább nem olyan közönséges, mint a mai menyasszonyi ruhák többsége, vagy az, amit az a lány vett fel, akinek szintén tegnap volt az esküvője Budapesten (az Origo írt róla).
2011. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem. Pont néztem is annyi pénzért elég szar. Jó, hogy visszafogott kell legyen, de ez már nem is elegáns.
2011. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem gyönyörű volt és Kate is gyönyörű :) Nekem pont az ilyen visszafogott ruhák tetszenek.

Szegény Diana milyen boldog lett volna, ha látja :(

2011. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez egyáltalán nem visszafogott.. elegáns szabása van, de ezen kívül csupa csipke-fodor-fátyol-uszály. Majdhogynem giccses..
2011. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen azért már jobban látszik, hogy közelről nem olyan egyszerű..

2011. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tökéletes volt.
2011. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Szerintem szép és elegáns, pont az ilyen tetszik nekem, nem az agyoncicomázott giccsparádé.
2011. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy én soha nem venném fel, de hozzá illik. Mint hercegnőnek egy ilyen egyszerű de nagyszerű ruha a legmegfelelőbb. 50 év múlva is azt mondják majd rá, hogy szép volt. :)
2011. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a képen pont nem látszik jól a csipkés felseje és ujja, amitől mégis különleges volt a ruhája.
2011. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Közelről tetszik, nekem való lenne.
2011. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!