Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg, hogy nem ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy nem ő lesz a tanúm, de ne is sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Felkértem a legjobb barátnőmet,hogy legyen az esküvőn a tanúm,de anyum nem örül neki,mert h sógornőm számított rám!Aki lett volna elsőnek(anya tesója),meg behisztizett...amúgy ő minden család tag esküvője előtt megcsinálja ezt a patáliát...nekünk nem lesz nagy,csak pár vendég lesz
2011. ápr. 26. 08:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Sógornőmnek nem lett szólva,hogy ő lesz a tanú,csak az elején,amikor elkezdődött ez a lagzis téma,annyi lett neki mondva,hogy én jobban örülnék neki,mint anya tesójának(ja mert anya tesóját nem kértem fel,ő akart lenni,és nem érdekelte,h én,mint menyasszony kit akarok)
2011. ápr. 26. 09:09
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsónak tökéletesen igaza van. Én keresztanyasággal jártam így. Engem meghívtak, aztán hiszti az anya családjában miatta. leültünk átbeszéltük és én is azt mondtam, hogy nagyon fogom szeretni a kislányt és mindig keresztanyjaként tekintek majd rá, de miattam ne vesszen össze a család.
2011. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Hát mik vannak, ilyenen megsértődni :) Azt a hölgyet mondd vissza, amelyiknek több esze van. Ha a barátnőd tényleg a barátnőd, akkor megérti mi a helyzet. ha a sógornő a bölcsebb akkor meg anyukád nélkül mondd meg neki egyenesen, hogy már megkérted a barátnődet, és nyilván megérti hogy kínos lenne visszamondani. Ha ezt nem érti meg akkor rendkívül sötét nőszemély.
2011. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

bocsi a kifejezésért, de sz@rnék rá hogy ki mit akar. Ez a Te esküvőd, nem az anyádé (neki meg már úgyis volt egy - jobb esetben), sem a sógornődé, se senki másé!


Légy következetes és tartsd magadat a SAJÁT elképzeléseidhez, mert ha engedsz anyádnak és a többieknek, akkor azzal csak azt fogod elérni, hogy az életedbe is beleszóljanak, ráadásul a te szádból fognak se_gget csinálni, ráadásul a barátnőd előtt!


Mondhatod azt is hogy ti szeretnétek patáliamentes esküvőt és ebből nem engedtek!

2011. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Ha lesz templomi esküvötök is akkor megcsinálhatopd azt,h 2 tanud legyen!Egy valaki a templomin és egy valaki a polgárin.Sok sikert a döntéshez.

2011. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szerintem maradunk ennél a verziónál,vagyis h a barátnőm lesz a tanúm,ha a sógornőm esetleg megsértődik,megmondom neki,h azért döntöttem így,h a családba ne legyen vita közte és anyum testvére között!
2011. ápr. 26. 10:38
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is pont az lesz, mint amit az utolsó írt!

Én se tudtam dönteni, hogy ki legyen a tanúm. A legjobb barátnőm lesz a polgárin és a nagynéném az egyházin. Így nincs sértődés és mindenki boldog. Nem sokan mondhatják el, hogy két tanujuk is volt:D

Remélem segítettem!

2011. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen ám,de nekünk nem lesz templomi esküvőnk,szóval ez kilőve...
2011. ápr. 26. 15:32
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem sógornőd részéről a hisztit. A tanú ül, ül, feláll, ül, ül, aláír, iszik fél korty pezsgőt és kész. Innentől pont olyan mint a többi vendég. Most ezért a hatalmas feladatért hisztizik? Plusz a TE tanúdat TE választod. Ha neked a legjobb barátnőd ugrott be elsőnek akkor nyilván ő "érdemes" rá. Nekem is a legjobb barátnőm volt a tanúm.
2011. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Anyum bekevert:@Öntörvényűen,elkérte sógornőm papírjait és lemásoltatta,elküldi hozzám...alig akadtam ki:@Én fel sem kértem,sőt ma beszéltünk is telefonon,erre anya intézkedik:@Hogyan tovább?
2011. ápr. 26. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!