Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom leakar velem feküdni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom leakar velem feküdni. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne sértődjön meg, hogy én nem szeretném még?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Részleteket! Hogy mondta stb..
2011. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
"még nem szeretnék lefeküdni veled."
2011. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát szószerint rám mászott és megkérdezte, hogy "akarod?". én pedig gyorsan rávágtam, hogy itthon van anyukád. :S
2011. júl. 12. 20:14
 4/26 anonim ***** válasza:
"Még kicsit várni akarok vele.."
2011. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elmondod, hogy nem állsz rá készen. Ha ezen besértődik akkor jobb ha dobod is, mert csak arra hajt.
2011. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mert már csináltam, de mindenki piszkál érte és nem szeretnék még és nem is szeretném hogy ujra piszkáljanak ezért is.
2011. júl. 12. 20:16
 7/26 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok?
2011. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Hiba. Nem azt kellett volna mondanod, hogy itthon van anyukád, mert ezzel azt érted el, azt gondolja mehetett volna a dolog csak hát az anyja...

De nem baj, ezért számíthatsz újabb próbálkozásra, amikor csak ketten lesztek és akkor megmondhatod neki. Nyíltan, ne félj ha szarul fogadja jobb neked, legalább tudod, hogy csak arra hajt. Első voltam.

2011. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
3 hete vagyunk együtt és én (lány vok) idősebb vok nála 3hónappal én már 14 vok ő még nem.... és köszönöm:)
2011. júl. 12. 20:20
 10/26 anonim ***** válasza:
Fúhallod, dehogyis!!! Várjatok még nyugodtan, 3 hét, és 14 évesen. Jó, én se sokkal később, de én közel másfél év után. Várj vele, mondjuk egy évet, ha megvár, akkor szeret, ha nem, akkor nem mindegy?
2011. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!