Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom leakar velem feküdni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom leakar velem feküdni. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne sértődjön meg, hogy én nem szeretném még?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát ezen már nem tudsz változtatni.
2011. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Legközelebb csináld okosabban. De mondjuk ne most..hanem 2 év múlva. Ne akard,hogy elkönyveljenek az emberek. Nem jó dolog.
2011. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szóval 14 évesen már széttetted a lábadat és most játszod az erkölcsös jó kislányt. Egyáltalán nem való nektek még a dugás legalább 3-4 évig.
2011. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
én is rájöttem és nem is akarom "széttenni" egy jó ideig, de nem akarom megbántani a pasim szal majd valahogy kiküszöbölöm..
2011. júl. 12. 21:10
 25/26 anonim válasza:

figyelj, ha szeret a fiú, akkor megérti ha nem akarsz vele lefeküdni..

meg ha eléggé megismeritek egymást meg már télleg ott tart a kapcsolatotok akkor majd lefeküdtök egymással :)

2011. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
hát igen :)
2011. júl. 12. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!