Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg, hogy nem ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy nem ő lesz a tanúm, de ne is sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Felkértem a legjobb barátnőmet,hogy legyen az esküvőn a tanúm,de anyum nem örül neki,mert h sógornőm számított rám!Aki lett volna elsőnek(anya tesója),meg behisztizett...amúgy ő minden család tag esküvője előtt megcsinálja ezt a patáliát...nekünk nem lesz nagy,csak pár vendég lesz
2011. ápr. 26. 08:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak és kizárólag neked van jogod eldönteni, hogy kit választasz tanúdnak.

És pont nem érdekel senkit, hogy valaki más akarta ezt magának, ez nem kívánságműsor.

Legyen csak a legjobb barátnőd a tanúd, hiszen te őt választanád.

2011. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De akkor meg a sógornőm sértődik meg.Nem akarom,hogy bárki is megsértődjön,ezért vacillálok,h legjobb barátnő vagy sógornő...
2011. ápr. 26. 08:56
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Húú lehet, hogy nem értettem meg pontosan a dolgot. Az alapján, ami lejött a leírásodból én nem szólnék semmit. Valakit felkértem ő tudja ez a lényeg. Nyilván pár nappal az esküvő előtt a fel nem kért emberek maguktól rájönnek, hogy nem ők lesznek a tanuk. És lehet durrogni. De az téged ne érdekeljen.


Sok boldogságot!

2011. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A lényeg végül is,hogy felkértem a barátnőmet,de a sógornőm lehet besértődik ezen...ha barátnőmnél valahogy visszamondom,akkor meg ő sértődik meg...valaki mindenképp sértődik,de nem akarom:S
2011. ápr. 26. 08:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

De a legjobb b.nőd lelki világa gondolom sokkal fontosabb neked, mint a sógornődé. Mindenképpen lesz sértődés vagy az egyik, vagy a másik részéről.

Már előre megmondtad a b.nődnek, hogy készüljön a nagy napra és akkor most meg visszamondani az eészet, háááát, én nem tenném. Sógornő meg hadd rágja magát, azt sem értem, minek számított erre a "titulusra".

2011. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Há5t ebbe igazad van.Sógornőm már egyszer hátba szúrt,azzal h kibeszélt engem,de ha meg baj van a gyerekekkel,és ott vagyunk anyuméknál,akkor ő hozzájuk futunk át gyógyszerért meg ilyesmikért...
2011. ápr. 26. 09:02
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a sógornőd már rokon + anyuddal együtt akarják, hogy ő legyen a tanú.DE NEM ŐK FOGNAK ESKÜDNI, HANEM TE! Szóval jogod van eldönteni, hogy te kit akarsz tanúnak, vagy kit nem.Ha végképp nem megy, kérdezd meg a vőlegényedet, de én a helyedben egyértelműen a barátnőt választanám!
2011. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha már felkérted a barátnődet, akkor szerintem az nagyobb gáz, ha őt mondod vissza. Biztos volt oka, hogy akkor úgy döntöttél, hogy ő legyen, nem pedig más..

A család vagy elfogadja, vagy nem. Ehhez azt is érdemes végiggondolni, hogy melyikükkel milyen a kapcsolatod..

2011. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Szia, ez attól is függ mennyire "érett" a barátnőd gondolkodása, pl. ha nekem a barátnőm kiöntené a szívét hogy engem akart de a családi béke érdekében a sógornőjét kell válassza akkor én nem sértődnék meg, mert fontos nekem annyira a barátnőm hogy a legnagyobb napján ne én okozzam neki a fejtörést, hanem minden simán menjen, ezért lemondanék a tanuságról is, csak hogy minden ok legyen!

De ha ő nem ilyen akkor nem szólnék semmit, megmondanám kerek perec a sógornőmnek hogy ne haragudjon nem vele akartál kitolni de neked is csak 1 legjobb barátnőd van, és őt már felkérted pofátlanság lenne vissza mondani!

Én így csinálnám.

2011. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindenáron "tanuskodni" akar a sógornőd, miért nem ő lesz a férjed tanuja?
2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!