Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Videózás, mire figyeljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Videózás, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy közeli ismerős megkért, hogy videózzak én az esküvőjükön. Nem szoktam nagyon ilyeneket csinálni, hobbiból néha fényképezek. Fényképészt azt rendeltek, de a videózást rám bízták. Én azért szeretném, hogy a lehető legjobb tudásom szerint csináljam ezt, és ötleteket szeretnék kérni, hogy mire figyeljek ilyenkor? Mit illik a templomban, a polgári esküvőn illetve a lagziban videózni? Hova álljak, mennyire mozoghatok a szertartás alatt, kezdetektől vegyem e stb stb...

Még később lesz, de szeretnék teljesen felkészülni erre.

Előre is köszönöm azoktól akik jobban benne vannak a témában.


2011. ápr. 24. 14:44
 1/2 napietus ***** válasza:
én nem értek nagyon hozzá, csak a saját esküvőmkor beszélgettem a videóssal, onnan tudok pár dolgot. pl. az nagyon fontos, hogy a közelebbi családtagokat többször vedd, ne forduljon az elő, hogy a nagymama rajta sincs a felvételen, míg az évente egyszer látott távoli rokon minden 5. percben feltűnik. a templomi és a polgári szertartás helyszínét is érdemes előre megnézni, kitalálni, hol fogsz állni, hogy optimális felvételt tudj készíteni és útban se legyél. hirtelen ennyi.
2011. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

biztos menni fog,de azért én as pár helyében vmi rendes videóst kérnék meg,végtére is ez nem egy szülinapi buli,amiről nem gond ha nincsen videó,mert abból jövőre is lesz.

de az esküvő csak 1x adatik meg az életben

2011. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!