Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornő kérdés. Mire figyeljek?

Sógornő kérdés. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sógornőt kaptam. Én akkor már terhes voltam, mikor a tesómmal összejött. Lehet, nem akart lemaradni, de már az első hónapban, ahogy megismerte, terhes lett.

Neketek milyen tapasztalataitok vannak e téren?

Mire figyeljek, stb? Hogy elehet egy sógornővel kijönni?


2011. júl. 20. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem lesz veled könnyű dolga szegénynek, ha már a gyereket is csak azért vállalta, nehogy tőled lemaradjon.
2011. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Első hónapban terhes lett, ahogy megismerte tesódat? Jéééézusom!

Amúgy semmi extra, miért kéne hozzá külön használati utasítás? 2 ember vagy jól kijön egymással, vagy nem! Miért neked kéne alkalmazkodni, vagy megfelelni?

2011. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első! Azért ezt nem írtam. De első hónapban ki lesz terhes???? Melyik épeszű nő? A volt barátnőt nagyon kedveltem, sajnálom, hogy nem ő van most ott. De semmi rosszindulat nincs bennem felé, csak kicsit furcsa ez a húzás, idősebb, mint tesóm, úgy érzem, hogy tesóm balek, és sikerült megfognia. Úgy érzem, hogy az is szerepet játszott, hogy bátyámnak van egy kis háza, szóval anyagilag is meg oldva a dolog. Tartok tőle. Nem szeretném, ha összeugrasztana minket. Valahogy ezzel a felfogással nem tudok azonosulni.
2011. júl. 20. 10:21
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Én eleinte "jól"kijöttem vele, de mára már elharapódzott a helyzet.Túlságosan is el van szálva magától és megjátsza magát! Nem szeretem az ilyeneket!Nem tudom hány évesek vagytok úgy gondolom te vagy az idősebb.Semmiféleképpen ne hagyd,hogy azt tegyen amit akar(legalábbis ha 1 háztartásban éltek), ne hagyd h hülyének nézzenek!
2011. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Miért, milyen tökéletes, utánozandó szupernő-etalon vagy, hogy egy idegen nő csak azért akar gyorsan szülni egy szinte még számára idegen férfitől, mert te éppen terhes vagy?

Egyébként a sógornők is emberek és ebből következően emberi tulajdonságaik vannak, amik vagy szimpik neked és jól kijöttök majd, vagy unszimpik és nem jöttök majd jól ki. De az is lehet, hogy te nem vagy szimpatikus neki, mert ilyeneket gondolsz és írkálsz róla. Mindenesetre jó emberismerő lehetsz nagy empatikus készséggel, hogy egy hónap felszines ismeretség után tudod, hogy ki mit miért tesz.

Egyébként nincsenek olyan tulajdonságok amik csak a sógornőkre jellemzőek, és nem minden sógornőnek kizárólag ezek a sógornői tulajdonságai vannak. Akkor teljesen egyforma lenne veled, mert neki meg te vagy a sógornője, sőt még velem is mert én is sógornője vagyok valakinek.

2011. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

lehet nem az első hónapban lett terhes a nő, csak te nem tudtál róla, hogy már hónapok óta együtt vannak


arról nem is beszélve, ha a bátyád húzott volna gumit a farkincájára, nem sok esélye lett volna a csajnak teherbe esni ;)

2011. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Kár, hogy így alakult. Bármennyire szerelmesek, a gyermekvállalás elég korai szerintem. Rendes vagy, h ennek ellenére még azon gondolkozol, hogy hogyan lehetnétek jóban...


Egyelőre annyit, hogyha rosszindulatú veled, akkor állj ki magadért. Ha kedves, te is legyél vele az. Majd pár év alatt kiismered és tudni fogod, hogy hogyan kell vele "bánni".


Bár valószínű érdekember, ha ilyen hamar terhes lett és meg is szüli, úgyhogy vigyázz vele. Ha együtt marad tesóddal, ha külön lesznek x év múlva, sajna a terhességgel egy örökké tartó kapcsolat pecsételődött meg... Nem árt jóban lenni vele, de ez később alakul ki, mikor megismerted, h milyen ő valójában...

2011. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok utánozandó, setalon, stb. Bár tényleg igyekszem, nem süppedek bele az itthon létbe, most is tanulok, baba mellett, de nem az a kérdés. Még mindig az a történet, hogy tesóm összejött egy nála jóval idősebb csajjal, aki szerintem enyhébb kapuzárási pánikkal kűzdött. Elég szegény körülmények között élt a csaj, tesómnak van háza, pénze, erre mindjárt terhes lett. Nem hiszem, hogy teljesen véletleül. Olyan átverés szagú ez a történet. Ez a felfogás távol áll tőlem. De igazából a tesóm hülyesége, ha olyan nővel köti az életét, akit nem is ismer. A kérdés igazából arra irányult, hogy (mivel az előző csaj barátnő volt, nem laktak együtt) még sosem voltam ilyen sógórnős kapcsolatban, hogyan tovább? Ti hogy oldjátok meg, illetve hogyan van az életetekben a sógornő? Milyen gyakran találkoztok? Milyen a kapcsolatotok? Gyakori találkozás, vagy inkább távolról szeretni, mint közelről veszekedni? Úgy veszem észre, rivalizálni akar anyukáméknál is. Ha meglesz a gyerek, gondolom, akkor azzal is. Én ilyet nem szeretnék. Veletek volt ilyen? Hogyan oldottátok meg? El lehet vinni ezt a kapcsolatot jó irányba?
2011. júl. 20. 11:10
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznost választ előző! :)
2011. júl. 20. 11:11
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Krisztusom!!! Már miért kellene rivalizálni? Miért akarna ő bárkit is lepipálni? Gondolkozz már. Az is lehet, hogy véletlen gyerek, és mivel benne van a korban megszüli. Erre nem gondoltál. Amúgy meg nem kell vele találkoznod. Nincs semmilyen szabály. Ha akarod megismered az utcán, ha akarod nem. Ennyi. Nem is értem a gondodat, úgy látszik, mégiscsak nagyon ráérsz otthon.
2011. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!