Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekülés kérdés: mire...

Gyermekülés kérdés: mire figyeljek? 0 kg-tól vennék.

Figyelt kérdés
ezt is olyan nehéz kiválasztani mint a babakocsit. segítetek? köszi
2011. máj. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
:) Emlékszem, én is hetekig rágódtam, melyik lenne a legjobb. Én használtat ebből nem vennék. Mi a Maxi cosi B márkájának ülését vettük végül, Safety 1st, de azt hiszem, Mo.-n ennek a márkának az ülései nem kaphatók.
2011. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, csak lemaradt egy bekezdésem. :)

Szerintem nézz teszt eredményeket, nálam amelyiknek nem volt tesztje, szóba sem jött. Vannak 0-tól hordozók, amik sok babakocsira rászerelhetők, vannak sima ülések. A sima ülések nem kényelmesek az elején, amíg nem tud rendesen ülni, hiába van szűkítő. A hordozók meg később nem annyira kényelmesek. Mi inkább vettünk egy nagyobb hordozót, még újszülöttnek is kényelmes volt, és ha már tud ülni, egy rendes ülést veszünk, nem hiszem, hogy megvárjuk, míg kinövi ezt. Mi mondjuk sokat utazunk, így fontos, hogy kényelmes legyen.

2011. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

babakocsit is hónapokig válogattam, aztán jót is sikerült választani.

hordozónk van, az még jó. de mivel 4 hónapos így még nem ül. akkor még van időm nézelődni :)

2011. máj. 6. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ha bírja még a hordozót, akkor inkább várjátok meg, míg lesz min. 9 kg és tud önállóan ülni.

Akkor vegyetek 9-18 kg-os ülést.

Ha márkát ajánlhatok, nekünk a BeSafe Izi Comfort X3 nagyon bejön!

2011. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!