Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire figyeljek? Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek? Mit tegyek, mit ne?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva lesz az esküvőm. Szeretnék tippeket kérni olyanoktól, akiknek mostanában, esetleg tavaly, vagy egyáltalán volt már lagzija, hogy mire figyeljek. Eddig a barátnőktől olyan sok jó tippet kaptam, hogy arra gondoltam itt többen vagyunk, hát megkérdezem (ilyenekre gondolok pl. hogy legalább egy hónappal előtte vegyem meg a cipőt, mindennap otthon sétálgassak benne)stb. Van-e esetleg olyan, amit ti megtettek, de mégsem kellett volna. Vagy, ami nagyon jó alakult. Akár a smink, vagy frizura, vagy öltözködés, fotózás miatt. Köszönöm!
2009. júl. 27. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A nagy napra van egy-két praktikám:

- Váltás fehérnemű, akár van menyecske ruhád, akár nincs jól fog esni a váltás. Ha nincs lehetőséged lezuhanyozni, akkor vigyél popsitörlőt és töröld át magad.

- Varrókészlet, ragtapasz, vastag cellux. Olyan esetekre felkészülvén, hogy elszakad egy merevítő a ruhádban és bök, feltöri a cipő a lábad, stb.

- Egy hónap múlva is igencsak meleg lesz, jól jöhet egy legyező.

- Ha átöltözöl, mindenképpen cseréld le a cipődet is egy nagyon kényelmesre.


A legfontosabb: ne idegesítsd fel magad semmin! Ha van vőfély, akkor rá, ha nincs, akkor egy kedves barátnődre bízd az aktuális idegeskedést. Kit érdekel, ha nem pont olyan a díszítés a tortán, amit kértél vagy hogy Mari néni erősen a pohár fenekére nézett? Ti csak érezzétek jól magatokat és sok boldogságot nektek!

2009. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húúú! Köszi pont ilyeneket várok. Hát próbálom magam majd nem felidegesíteni, de sajnos olyan fajta vagyok, ezért tuti tök ideg leszek. Már most parázok. Mégegyszer köszi!
2009. júl. 27. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Én leragasztottam a cipőm sarkát kötszerragasztóval, így nem csúszott /templomban, tánc közben nagyon praktikus volt/. A menyecske ruhához felvettem éjszakára egy jól bejáratott kényelmes fekete szandit, nem igazán látszott ki és több mint megváltás volt.

Hajtűket vigyél sokat ha kontyod lesz, mert én úgy szétugráltam, hogy a derekamat verte hajnalra a hajam.

Hintőpor legyen kéznél.

Az első leírta a legfontosabbakat.

2009. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkepp nagyon kenyelmes cipot vegyel , mert en ugy jartam vele, hogy mar a kezdotancnal ki kellett rugnom a labambol mert nem tudtam volna tancolni(pedig nem volt tul magas a sarka es ugy ereztem , hogy nagyon kenyelmes)kesobb visszahuztam de tele lett a labam holyagokkal , masnap alig tudtam raalni a labaimra.

Keszittess probasminket es probafrizurat , azert mert azon meg lehet javitani, hogy megfeleljen az elkepzelesednek.

A fotokon probalj meg minel termeszetesebb lenni , nem kell eroltetni semmit , mert ezen a napon ugyis te vagy a legszebb.

A legfontosabb pedig , hogy a Nagy Napon ne foglalkozz semmivel , ne idegeskedj mert mar ugyis keso.Erezzetek jol magatokat es nagyon sok boldogsagot kivanok nektek.

2009. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!