Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Ti szeretnétek esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretnétek esküvőt vagy nem? Nektek fontos?

Figyelt kérdés

20-25 éves korosztálynak szól elsősorban a kérdés, kíváncsi vagyok.

Ha igen akkor mennyi idős korotokban? megfelelő partner, anyagi helyzet stb... ezektől vonatkoztassunk el.


2011. márc. 28. 12:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, és tervben is van. Az esküvő a szertartás szépsége miatt is fontos, a rokonok barátok együtt örülnek velünk a lagzin, ami életünk legnagyobb bulija. Nem utolsó sorban az ajándékok is lényegesek :)
2011. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
22%

Én azert nem, mert több publikus kapcsolatom van parhuzamosan, és mivel csak egyvalakivel lehet hazassagra lepni ebben az orszagban, csak hazassagon kivul tudom egyenrangunak megtartani a kapcsolatokat, kulonben valaki ki lenne emelve.

Ami a lakzit illeti, a pipereszkedestol es a csaladtol kifejezetten viszolygok.

2011. ápr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nagyon fontos volt, és szerencsére a páromnak is.

Igaza van annak, aki azt írta, hogy nem a papír a lényeg.


Ott van a gond, ha valaki a házasság intézményére úgy tekint, mint egy darab papírra.


Mi idén nyáron (augusztus) házasodtunk össze, és már 2 éve jegyben jártunk. Nem volt nagy esküvő, csak azok a rokonok, akiket szeretünk, és a barátaink. :)


23/L

2011. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
48%
Nem szeretnék, magával a házassággal semmi bajom, inkább az esküvő mint esemény taszít. Biztosan meg lehet szervezni úgy is, hogy tudjam élvezni, de amiket látok, az nagyon távol áll tőlem.
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Régebben úgy képzeltem el, hogy majd nagy habos esküvőm lesz mint a hercegnőknek. Most úgy érzem miután részt vettem egy 150 fős esküvő szervezésében és láttam olyat ami felháborító volt, hogy nem akarok nagy lagzit. Férjhez menni talán szeretnék, de ha nem leszek feleség azt sem bánom, csak legyen mellettem majd valaki. Ha lesz is valamikor esküvőm, akkor kiegyeznék egy 2 tanús esküvővel is. Nekem nem fontos a nagy felhajtás.
2011. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk egy hónapja volt az esküvőnk, és mindketten fontosnak tartottuk. Számunkra nem egy darab papírt jelent, hanem egy életre szóló szerződést. Arra szerződtünk, hogy felnőttnek tekintjük magunkat ahhoz, hogy mi, együtt alapítsunk egy kis családot. Arra, hogy felelősséggel tartozunk mostmár nem csak saját magunk, hanem egymás, valamint a később születendő gyerekeink iránt is. Szerintem a házasság egy felnőtt döntés. Saját vélemény, hogy aki nem akar házasodni, az még nem nőtt fel teljesen ehhez a döntéshez és fél a felelősségtől.

Szerintem a házasság intézményét az utóbbi években elterjedt ego-központúság kérdőjelezte meg.

2011. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
77%
Ja, 26/feleség :)
2011. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta tartottam magam ahhoz, hogy nem fontos a házasság, bár ellene se vagyok. Ha lesz, akkor két tanús, de azt a két tanút is az utcán szólítjuk le és farmerben leszünk.

Szüleim mosolyogtak, hogy majd kinövöm...

Egy éve házasodtam, annyi módosult, hogy a család párás szemű kérlelésére szűk családi körre tágult a résztvevők száma, én meg felhúztam egy nadrágkosztümöt. A tanúm egy jóbarátom lett, illetve egy másik a tolmács, mert a jóbarát külföldi.

2011. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
En szemely szerint szeretnek eskuvot, de nem templomosat es nem nagy felhajtassal... Van most parom, akivel 3 eve eggyutt elunk, es 4 eve jarunk. Meg nem tervezunk semmit, hiszen o a ferfi, neki kellesz majd lepnie, en nem eroltetek semmit. Majd hozza az ido, hiszen lesz meg sok idonk. Nekem nem az a fontos, hogy azert legyen eskuvo, mert valakinek korulottunk van, hanem azert mert majd mi is fogjuk akarni, de csak majd, mert most a penz masra kell, a lakberre meg a sulira
2011. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
53%
Szeretnék. Most 21 vok és nem kötöm korhoz, de azért örülnék neki ha 30 előtt mennék férjhez. Végül is 4 éve vagyok együtt a párommal, remélem nem kell még 9 évet várnom az eljegyzésre.:)
2011. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!