Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Ti szeretnétek esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretnétek esküvőt vagy nem? Nektek fontos?

Figyelt kérdés

20-25 éves korosztálynak szól elsősorban a kérdés, kíváncsi vagyok.

Ha igen akkor mennyi idős korotokban? megfelelő partner, anyagi helyzet stb... ezektől vonatkoztassunk el.


2011. márc. 28. 12:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
51%

13:06:


"A házasság szerintem a szerelemtől független, az összetartozásunk hivatalos jelzése."


Itt a pont! Szerintem a házasság ALAPJA a szerelem kell, hogy legyen, de nem csupán erről szól.

2011. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 kisnita ***** válasza:
23%

Nekem semleges az esküvő. 8 éve vagyok együtt a párommal, a gyerekünk 20 hónapos, együtt élünk évek óta, tök jól meg vagyunk attól, hogy lenne egy papír nem lennék boldogabb vagy nem szeretném jobban a párom. Viszont szeretnék egy szép ruhát, egy napot ami csak a miénk, ahol mindenki minket ünnepel, ezek jók lennének. De ha nem lesz az sem baj mert így is maximálisan boldogok vagyunk.

Az esküvő jelenleg kivitelezhetetlen mert se idő se pénz nincs rá valamint a két család nem kompatibilis egy esküvőre. Hogy őszinte legyen se az én családom tagjait se a páromét nem látnám szívesen az esküvőmön mert attól inkább csak idegesebb lennék mint boldogabb. Szóval ha lesz is egyszer esküvőnk akkor valószínű csak mi leszünk ott hárman (a párom a fiam és én).

2011. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
22%

Nem, nem igazán. Templomi esküvőt egyáltalán nem, de a polgárihoz sem ragaszkodom. Persze ha megtalálom a megfelelő partnert, lehet hogy beadom a derekamat, de akkor elég rendhagyó esküvőm lesz:)

Most 26 vagyok, és nem rendelkezem sem megfelelő partnerrel, sem pedig anyagi helyzettel, úgyhogy erre legközelebb 30-35 éves korom körül kerülhet sor..

26N

2011. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Persze, jó esetben a házasság egyik alapja a szerelem.

De ne dugjuk már homokba a fejünket: létezik házasság szerelem nélkül, szerelem házasság nélkül, sőt létezik szerelmi házasság, ami a szerelem elmúltával tönkremegy és válás a vége.

A házasság a szerelemre, a közös értékrendre, a közös célokra és a megértésre, toleranciára kell, hogy alapuljon - szerintem. Önmagában a szerelem édeskevés. Mindenki tud millió példát, amikor szerelmi házasságnak válás a vége.

2011. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
89%

Éslétezik házasság szerelemmel és létezik együttélés anélkül. Ezt miért hagytad ki?

Szerintem a lelke mélyén a legtöbben szeretnének, csak nem vallják be, mert nem akarnak koppanni.

Én mindig is szerettem volna, 4 éve volt. Nem csak papír, hanem sokkal több, nem magyarázom.

27/L

2011. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
69%

én nem szeretnék esküvőt, számomra nem jelent semmit, de megértem és tisztelem akinek igen (sajnos ezt visszafelé sokszor nem kapom meg).


20L

2011. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. körülbelül erre számítottam. írjatok még nyugodtan :)
2011. márc. 28. 15:26
 18/41 anonim ***** válasza:
59%

Több mint 5 éve vagyunk együtt, de én nem szeretnék esküvőt. Ő gondolkozott rajta, de végül elfogadta, hogy én nem akarok.

26/N

2011. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
55%
20 éves vagyok, nekem nagyon fontos, minél előbb szeretném, partner és pénz megvan rá, csak a párom szerint idén még fiatalok vagyunk, jövőre meg már nem leszünk....:S na ezt értsem meg...:S
2011. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Szeretnék esküvőt,de lagzit semmiképpen sem,mert nem áll hozzám közel,így lemondtam a nagy esküvőről (persze pénzünk sincs hozzá)!Meg a családom sem etetném annyi pénzből,mert nem szeretem őket!ÍGy marad a 2+2-es felállás,vagyis a párom+én és 2 tanú!

a párom 23 éves én 22

2011. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!