Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 éves babával esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves babával esküvő?

Figyelt kérdés
kicsit aggódom emiatt ha valaki volt már hasonló helyzetbe írjon:)
2009. febr. 23. 11:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs olyan nagyszulo aki ellenne a kicsivel az est folyaman, akkor vegyel fel arra az estere egy baby-sittert. Neki nem kell tancizni, az o feladata a kicsi lenne csak. Esetleg parszor vigyazna elotte mar a kicsire, hogy ne legyen neki idegen. Egy kozepkoru holgy biztos bevallalna. A szopit nem tudom, az azert kicsit nyugos lesz, esetleg lefejed neki, es cumisuvegbol megeszi a kicsi, vagy lehet hogy mar nem is fog addigra szopizni. Es a babakocsiban fog aludni.
2009. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
a 12:35ös vagyok!én még nem tudom de majd ott lesznek a b.nöim,tesom,mamák!biztosan figyelve lessz a babámra!a templomi esküvöt nyugodtan tartsátok meg,ne foglalkozz más rosszakaró véleményével!
2009. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat remélem minden rendben lesz mert mert hát hiába a mi napunk ez apával azért nekünk mégiscsak a kisfiunk nyugalma a legfontosabb:)megpróbálom megoldani és még egyszer köszi a jó tanácsokat!
2009. febr. 25. 09:31
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy minden rendben lessz és Isten már rég rátok adta az áldását mert van egy gyönyörü babátok.Szerintem ez az isten áldása ez a baba és hogy ti boldogok vagytok.Az ilyen roszféléknek meg azt hiszem üres az élete mert nem hiszem hogy ne lenne büne neki.
2009. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is:)
2009. febr. 25. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!