Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 éves babával esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves babával esküvő?

Figyelt kérdés
kicsit aggódom emiatt ha valaki volt már hasonló helyzetbe írjon:)
2009. febr. 23. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
sztem ne aggodj!az én fiam most 6hós lessz,és juniusba lessz az esküvönk,addigra 9!sztem nem gáz!
2009. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Menjetek el Görögországba, ott ez természetes.

Örülnek neki, mert látszik, hogy mindketten termékenyek.

2009. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? :)
2009. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kislányom első születésnapján volt az esküvőnk. Neki meg a keresztelője :)

Mindenki nagyon édesnek tartotta a dolgot. Szerintem "sikeresebb" pici gyerekkel mint a nagy pocakkal. Én legalább is ezért döntöttem az esküvő elhalasztása mellett. :)

Nem értem miért aggódsz. Az a kérdés lehet-e fehér ruha meg nagy lagzi? :))

A fehér ruha már rég nem a szüzességet jelképezi. Huh... szinte senki nem mehetne akkor fehérben férjhez. :DDD

Az esküvő egy nap amikor ország világ előtt elmonja a pár, hogy ők egymáshoz tartoznak. Nagy nap. És nagyon különleges nap tud lenni akkor is, ha már egy gyermek is ott van. A babát kézről kézre adják, úgyhogy a szülőknek is van lehetőslge beszélgetni, ünnepelni.

A mi esküvőnk nagyon jól sikerült. Mármint a keresztelő-esküvő. :)))

2009. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz baby-sitter (nagymama, testvered...stb.)aki a kicsire 100%-ig vigyaz, ellatja, akkor ne aggodjal! Szoptatsz amugy meg?

Segitsegre szukseged lesz, az biztos, a szervezes alatt is, de ha megvan, akkor nincs mitol felned.

2009. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jaj de édesek vagytok hogy ennyien válaszoltok:)nem a ruha színe miatt vagy vallási okok miatt izgulok.polgári esküvőnk már egy éve volt akkor még a pocimba volt ebből nincs gond a családunkban egyáltalán,inkább azon idegeskedek hogy fogom szoptatni altatni hol fog aludni az étterem egy másik városban van...stble el van már intézve minden mégis izgulok nagyon emiatt
2009. febr. 23. 15:44
 7/15 A kérdező kommentje:
12.35és 14.16 válaszoló anyukák ezt a kérdést hogyan oldottátok még pontosan?persze mindenki örömmel vigyázz a kisfiamra de most hogy terheljek le bárkit hiszen ők is bizti szertnének táncizni meg ilyesmi
2009. febr. 23. 15:48
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Miért van szükséged a templomi eskűvőre? A részedről MÁR csak egy színjáték. Isten nem adná rá az áldását, akkor meg minek?
2009. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
MI VANNN??? TE HONNAN TUDOD ISTEN MIRE ADJA AZ ÁLDÁSÁT ,??SZERINTED A TE HOZZÁ ÁLLÁSODHOZ ADNÁ???
2009. febr. 23. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ha valaki szeretne templomi esküvőt egyáltalán nem színjáték.Nem erről van szó. Ez nem mindenkinek fontos de van aki számára igen is az. És nem mások hanem maga miatt. Szerintem mindenki úgy és akkor, gyerekkel gyerek nélkül tartja az esküvőjét ahogy ő szeretné, vagy tudja. És ezt nem kell így kommentálni. Mindenkinek a saját privát dolga miben hisz miben nem és mi a fontos neki.
2009. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!