Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másfél éves gyerekkel esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves gyerekkel esküvő?

Figyelt kérdés

Az már biztos,hogy jövőre esküszünk,és szeretnénk is,ha lányunk ott lenne.Igazából tapasztalatokra lennék kíváncsi:van-e itt valaki,akik hasonló cipőben jártak?Ott volt-e a pici?Milyen volt?

Szüleim mikor házasodtak már én megvoltam(igaz kisebb voltam),és akkor engem aznap egy ismerősre bíztak,majd 2 napig utána mamám vigyázott rám.Nem tudom....Mi úgy gondoljuk ott is tudunk neki egy szobát foglalni,ahova este letehetjük,addig meg sok ismerős lesz körülötte.Szóval megoldható.

Gyakorlati tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2010. júl. 19. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan lagziba ahol a gyerek 2 éves volt. Délben nagyszülökkel haza ment csicsikálni, ébredés után vissza hozta egyik nagyszülö, aztán el játszott mindenkivel késö estig, majd egy rokon haza vitte.

az én esküvömön mi a gyerkeseknek külön szobát foglaltunk és volt egy babysitter de egy gyerek sem akart lefeküdni. a nagyon kicsikért jöttek este, a 2-3 évesek meg kibírták. az unokaöcsém 3 évesne meg elaludt a babakocsiba a nagy hangzavar közepén és ott átaludta hajnalig mikor az egyik nagyi haza vitte kb reggel 5-kor.

2010. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Apuméknál ott volt a kislányuk az esküvőn...Ő akkor volt 2 éves. Egy olyan rokont kértek meg a felügyeletre, aki amúgy is sok időt tölt a kicsivel, így semmi gond nem volt vele... Alvásidőkor elvitte lefektetni, néha ránéztek, semmi baj nem volt:-)
2010. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Az enyém fél éves volt az esküvőnkön.Neki is volt fehér ruhája, kislány :) (Sok értelme nem volt a dolognak azóta már elváltunk.... :)


Szerintem teljesen oké, ha ott van, egy másfél éves már élvezi a dolgot. Sok boldogságot és jó szórakozást az esküvőre!

2010. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Abszolút jó ötlet, amit az első válaszoló írt.

Én még annyival egészíteném ki, hogy Ti tudjátok, mennyire apás vagy anyás a kicsi és, hogy mennyire tudtok majd "lépni" tőle. Vagyis mennyire tudnátok "bulizni tőle".

2010. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyik rokon esküvőjén a másfél éves kislány vitte a gyűrűket (dobozkában,hogy ne szórja szét),ruhája meg olyan volt mint a többi koszoruslányé...

utána meg eljátszott a többi gyerekkel,volt "bébiszitter" (egy távolabbi ismerős,aki pénzt kapott érte),a nászutra pedig vitték magukkal

2010. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.Örülök,hogy ennyi pozitívat írtatok,mert eddig mindenki elhűlt,akinek meséltük.
2010. júl. 19. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Esküvő & házasság gyerek előtt van elvileg. Bár sokan ennek fordítottját teszik. Szégyen...
2010. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ne haragudj,de nem fogom magam szégyelni.Nem tudhatod milyen körülmények játszódnak le ilyen esetben.Imádjuk a lányunk,tervezett baba volt.Életem legjobb döntése ő,amihez a születése időpontja is hozzátartozik.Köszönöm a gyakorlati tanácsod!
2010. júl. 20. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:

tavaly voltam barátnőmék esküvőjén.2 gyerek van náluk.akkor a nagyobbik 32,5 a kisabbik pedig 9 hónapos volt.nayg lakodalmuk volt.a gyerekek jól bírták.mivel nyári esküvő volt igy éjjel kinn aludtak az egyik a babakocsiban a másik a járókában.nagyon élvezték.

nekünk most volt 3 hónapja.akkor volt a fiunk 8 hónapos.mi nem terveztük hogy lesz lakodalom.ugy gondoltam h kaja után ugy 9 fele szétszéled a csapat(35-en voltunk).ennek ellenére fél 1-kor értünk haza,mert a fiatalok bulizni a akartak,mi meg nem hagyhattuk ott őket,igy a fiam mikor bealudt(10 körül)anyu hazavitte és otthon maradt vele.átvittük neki a járókát,meg babakocsit hogy majd abban alszik,de odabenn akkora volt a hangzavar h nem hallottuk volna ha esetleg sír,kinn meg nem aludhatott,mert azért még hídeg volt éjjel május elején.mi direkt a gyerek miatt nem akaratunk hajnalig tartó lakodalmat.de a fiam nagyon élvezte.ment kézről kézre.ő volt a szenzáció akkor nem a menyasszony :) nem mintha zavart volna.

sok boldogságot nektek

2010. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocs 2,5 nem 32,5
2010. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!