Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másfél éves gyerekkel esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves gyerekkel esküvő?

Figyelt kérdés

Az már biztos,hogy jövőre esküszünk,és szeretnénk is,ha lányunk ott lenne.Igazából tapasztalatokra lennék kíváncsi:van-e itt valaki,akik hasonló cipőben jártak?Ott volt-e a pici?Milyen volt?

Szüleim mikor házasodtak már én megvoltam(igaz kisebb voltam),és akkor engem aznap egy ismerősre bíztak,majd 2 napig utána mamám vigyázott rám.Nem tudom....Mi úgy gondoljuk ott is tudunk neki egy szobát foglalni,ahova este letehetjük,addig meg sok ismerős lesz körülötte.Szóval megoldható.

Gyakorlati tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2010. júl. 19. 15:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)Én sem bánnom,ha ő lenne a központ.Már most arról ábrándozik az egyik nagypapa,hogy milyen szép ruhája lesz,és milyen aranyos lesz:)Imádják őt.
2010. júl. 24. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!