Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idő volt, mire meglett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt, mire meglett a pénz?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy mennyi idő volt,mire össze gyűjtöttétek a pénzt a lakodalomra,és mennyi volt ez az összeg?

Persze ha ti fizettétek a lagzitokat...


2011. febr. 9. 12:47
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Az tök jó, előttem szóló, hogy ti hetente félre tudtok rakni ketten 22 ezret! Jó neked. Az fejenként 11, ami havonta egy főre 44 ezer. Sajnos van, akinek ez a fizetése fele és ennie is jó volna, meg számlát fizetni. Ne érts félre, örülök, ha jó valakinek, csak szomorú, hogy sokan vannak, akiknek nincs ennyi pénzük. Mint én... pedig van diplomám és + két másik végzettségem és elég talpraesett is vagyok. Csak kreatív szakmáim vannak, így nehéz munkát találni, ha nem egyedül indulok el. Mindegy más a téma :)
2011. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

És hogy a kérdésre válaszoljak :)

Igazából az a jó, hogy nem egyszerre kell fizetni egy összegben a dolgokat. Tőlünk például az étteremben 50ezer foglalót kértek, így a vacsi árának fennmaradó részét ott helyben fogjuk fizetni. Egyik hónapban a ruhákat fizetjük és foglalózzuk, másik hónapban a lányokét.

A zenész is kért előleget, tehát az is két részletben lesz. Minden hónapban tudunk valami apróságot venni, mint pl. dekoranyagok, cipőink.

A polgármesteriben is kaptunk csekket, és augusztusig bármikor kifizethetjük.

Amit egyszerre kell fizetni, az a csokor és a virágok, illetve az italfogyasztás.

Félretenni nem tudunk, két gyerek mellett nehéz is lenne, így amikor marad egy kis pénzünk, akkor vásárolunk, ami kell.

2011. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen ezt a pénz helyzetet én is nagyon sajnálom.:( Nekem nincs diplomám és nyelvvizsgám sincs.Külföldön élek jelenleg,a fontos az,hogy beszélj legalább egy nyelven és kész.Kivéve ha esetleg valami nagyon extra munkát szeretnél megkapni,de az szinte esélytelen,mert azt betöltik a helyiek.
2011. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!