Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet még egy templomi esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még egy templomi esküvő vagy már nem?

Figyelt kérdés

Bővebben:


A párom ( férfi ) már esküdött egyszer templomban,de válás lett a vége.


Ha majd mi is szeretnénk összeházasodni,akkor már csak polgári esküvő lehet? Vagy lehet templomi is?

Ő 35 éves - elsőáldozott

Én 23 éves - és meg se vagyok keresztelve


Köszönöm a válaszokat,légyszíves csak normális válaszokat írjatok,köszönöm szépen.


2010. szept. 12. 23:35
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Köszönöm a hasznos infókat!Végre valaki, aki nem támad, hanem segíteni is próbál!Köszönöm!A kislány megvan keresztelve!Mielőtt összeházasodtunk volna a feleségemmel, hozzá már előtte is jártak a Jehovák, és próbálták megtéríteni, de akkor még tudtam rá hatni!1 évre külön költözött, az egyik férfi barátjához, akiről kiderült h megcsalt vele már korábban!Szóval 1év 3 hónap után adtam be a válókeresetet!Elhiheted, h próbáltam helyrehozni a házasságot, de ő nem akarta és a kislányt sem adja oda van h láthatásra sem, nem h még nálam éljen és lakjon :( De ez már másik történet!
2010. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, h mikorm odntam neki h a lányunk kerezstény katolikus és legyen szíves ne hordja el a Jehovákhoz, azt mondta h én ebbe ne szóljak bele majd ő eldönti h a gyerek milyen vallást fog tanulni...!
2010. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Téged is, de legfőképpen a kislányt, mert úgy össze lesz zavarodva, hogy még. Ráadásul pont a vallás az, amit nem lehet erőltetni.

Kitartást!

2010. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!