Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam le a lánybúcsút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam le a lánybúcsút?

Figyelt kérdés

A leendő sógornőm meghívott a lánybúcsújára. Az összes barátnője ott lesz - egyiküket sem ismerem. Nem akarok elmenni, mert nem tudom, mi keresnivalóm lenne csitriként csupa 30-as nő között, akik vedelni fognak. Ott kellene aludnom a leendő sógornőmnél, aminek már a gondolatától is liftezni kezd a gyomrom. Mit mondjak, hogy ne kelljen elmennem? Holnap délután fél négykor vinnének kocsival.


16L


2010. szept. 10. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Az kemény. Máskor itt jobbra-balra szidják a 16 éveseket, hogy ne igyanak meg ne szexeljenek, most meg ááá, nyugodtan menj el "ágytrükköt" tanulni meg piálni.


Játszd el, hogy hánysz. Senki nem fog utánad menni megnézni. Lázat is színlelhetsz. Fesd magad sápadtra, csinálj karikás szemeket. Tudom, milyen az, amikor mindenki mondja, hogy jaj de jó lesz, és csak azért, mert ők élvezik a bulit, azt hiszik, te is élvezni fogod.

2010. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De miért nem lehet az igazat elmondani?! Én simán megérteném ezt, és mégcsak meg sem haragudnék érte.
2010. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem is számít rád, nem sértődik meg. Biztos csak udvariasságból hívott meg.

Egyszerűen ne menj! Mondd meg, hogy nem akarsz ott aludni, meg idegen 30-asokkal lenni, akik vedelnek (mert te nem vagy olyan)! Úgyis csak elrontanád a mókát amilyen kis utálatos cafat vagy!

2010. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
37%
Én már azt sem értem, hogy egy 16 éves lányt miért hívnak meg a "Harmincasok klubjába" lánybúcsúzni. Tudom, hogy már lekéstem az észosztásról, de kíváncsi lennék, hogy elmentél-e.
2010. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ettől miért vagyok cafat? Mert 16 évesen nem állandóan a pián meg a szexen jár az eszem? Te is jó vagy...Nem rontanám el a bulit, mert tudok akklimatizálódni, bárhol, bármilyen helyzetben, de ez most egyszerűen nem megy... Egész héten güriztem, jövő szombaton lesz az esküvő, és addig még rengeteg dolgunk (dolgom) van. A hétvégét pihenésre szeretném felhasználni, nem italozásra. Ennyi.
2010. szept. 11. 07:30
 16/19 Kriszti83 ***** válasza:
Kivi vagyok... végülis elmentél a leánybúcsúra? Ha nem, hogyan mondtad le, ha igen, milyen volt?
2010. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Jövő héten lesz a lánybúcsú olvasd vissza!
2010. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Kriszti83 ***** válasza:

13:31-nek: "Holnap délután fél négykor vinnének kocsival."

A lagzi lesz a jövőhéten, olvasd vissza :)

2010. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
okés, bocsi akkor :)
2010. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!