Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam le a lánybúcsút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam le a lánybúcsút?

Figyelt kérdés

A leendő sógornőm meghívott a lánybúcsújára. Az összes barátnője ott lesz - egyiküket sem ismerem. Nem akarok elmenni, mert nem tudom, mi keresnivalóm lenne csitriként csupa 30-as nő között, akik vedelni fognak. Ott kellene aludnom a leendő sógornőmnél, aminek már a gondolatától is liftezni kezd a gyomrom. Mit mondjak, hogy ne kelljen elmennem? Holnap délután fél négykor vinnének kocsival.


16L


2010. szept. 10. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Szeirntem ha idáig húztad, már ne mondd vissza. Meg ki tudja lehet elkotyognak piásan pár jo ágytrükköt:P amiből tanulhatsz..
2010. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem kell, már egy éve járok egy fiúval, és miután áprilisban betöltöttem a tizenhatot, megtörtént a dolog. Magamtól akarok kitanulni mindent :)
2010. szept. 10. 17:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod megbántani, és biztosan tudod, hogy nem akarsz elmenni, mert annyira kellemetlenül éreznéd magad, akkor játszd meg, hogy beteg vagy. Nem szép dolog, de megértelek, semmi értelme annak, hogy elmész, és végig feszengsz.
2010. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Én tuti elmennék és vedelnék velük. Élvezni kell az életet, nem aggályoskodni.
2010. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kriszti83 ***** válasza:
90%
Menj el, jól is elsülhet a dolog. Kérdezd meg, viheted-e az egyik barátnődet! Hazugsággal kibújni nem jó.
2010. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
a 30 éves nők is lehetnek jófejek!Szerintem ne aggódj és ne mondd le, mert megbántod. Igyál kicsit velük te is és madj alakul magától!Ez nem hiszem hogy ilyen ülünk és nézünk szarság lesz
2010. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne mondd le. Miért utálod ennyire az egészet? Szerintem nem hangzik rosszul, ha a sógornőd elvisz akkor gondolom szeretné hogy ott legyél és ha a barátait nem is, de őt ismered
2010. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De messze van, és ismeretlen társaságban annyira se tudok feloldódni, hogy igyak .___. Meg amúgy sem szeretek, nem az a fajta vagyok. (azt mondják, a hülye iszik egyedül...akkor én hülye vagyok) Meg amúgy alapból beteg vagyok, de nem érdekli őket...Torokgyulladásom van, és most rosszabb, mert ma nagyon eláztam :S Nem tudom, hogyan mondjam le...Az nem számít, ha megsértődnek...Csak ne kelljen mennem...
2010. szept. 10. 18:13
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen a hozzáállásod, jobb ha nem is mész, elrontanád a bulit:S
2010. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Megmondod hogy beteg vagy, vagy mondd azt hogy megjött és te olyankor nem szeretsz idegen helyen lenni! Ha ennyire nincsen kedved menni ne menj, én sem szoktam, és leszarom ha megsértődnek. Majd megbékélnek...
2010. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!