Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen ötletete lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen ötletete lenne kis esküvőre egy visszahúzódó lánynak?

Figyelt kérdés

Előreláthatólag jövőre tervezzük az esküvőt a párommal. Nekem nem volt soha önbizalmam, mindig a legtávolabbi fal mellé húzódtam, nagyon félek a középpontban lenni és "szerepelni", márpedig egy esküvő általában a menyasszonyról és a vőlegényről szól. Az már biztos, hogy viszonylag kis létszámú lesz, max. 30-40 fő. Szűk család, néhány barát. Gondoltunk olyanra, hogy az esküvő után, a "lagziban" csak bulizzunk, beszélgessünk, lesz zene és érezze jól magát mindenki, akárcsak egy nagyobb családi összejövetelen. Nem szeretnék feladatokat, vőfélyt, semmi olyan dolgot, ahol esetleg szerepelni kell. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg? Előre is köszönök minden választ!

24L



2020. jún. 7. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
97%
Én is hasonló vagyok mint Te kérdező. Templomi esküvőre több embert meghívtunk, azt túléltük, utána polgárira és vacsira csak az a 15 fő jött, aki a közvetlen családba tartozik. Csak vacsora volt, halk zene és beszélgetés. Torta pl volt, de tánc meg ilyenek nem. Nagyon jól éreztük magunkat.
2020. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha a mi rokonunk is ilyet tartana nem felvagosat
2020. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!