Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összejönni egy gátlásos, visszahúzódó férfival?

Figyelt kérdés
Munkatársak vagyunk, és érzem, hogy tetszem neki. Másnak már mondta is, de valamiért fél tőlem. Egyszer randiztunk ami jól sikerült, de utána mintha elvágták volna, nem keresett, a munkahelyen még ki is került, ha tehette. Mostanság ismét megkörnyékez, mosolyog rám, de nem tudom hogyan kellene tovább lépni, hogy ne ijesszem el. Oltásokat nem kérek, hogy ez egy pancser ne foglalkozzak vele, mert egyébként egy nagyon rendes srác, csak van egy kis gikszere.
2020. máj. 12. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha jot akarsz, sehogy.
2020. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

A randi után miért nem volt folytatás? Megbeszéltétek, hogy keresitek egymást, mégsem tette? Ezen elgondolkoznék azért...

Ha viszont bejössz neki, csak félénk, akkor én azt javaslom, hogy próbáld kitalálni, hogy milyen helyzetekben tud feloldódni. Az a tapasztalatom, hogy minden félénk embernek van az életének olyan területe, amiben jobban képes önmagát adni (szakma? sport? valamilyen hobbi?). Ha sikerülne egy ilyen helyzetben valahogy mellés sodródni, párbeszédet kezdeni, akár egy munkahelyi eseményen (tudom... majd...), akkor több lenne a bátorsága talán egyéb téren. Volt már dolgom nem egyszer félénk emberrel, és mindenkinek van olyan arca, amit magabiztosabban visel, és érdemes abból az irányból közelíteni. Egy kis ügyeskedést megér szerintem. Feltéve ha egyébként rendben van lelkileg, csak félénk természet.

2020. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy azért visszakozott, mert mondjuk sosem volt még kapcsolata, és ezt szégyelli, vagy fél az ismeretlentől, tart attól, hogy ha "nem lesz elég jó", akkor utána ciki lesz neki a munkahelyen. Esetleg felhozhatod neki, hogy jól érezted magad a randin, és hogy sajnálod, hogy félbemaradt a dolog, mert te szívesen folytatnád vele. Nem tudom, hogyan reagálna, de akár azt is elmondhatod, hogy téged nem zavar, ha pl. sosem volt senkije, vagy ha elsőre "ügyetlenebb" párkapcsolati téren. Akár úgy is felvezetheted a témát, hogy a múltkor láttál egy filmet, ahol a tapasztalatlan srác félt összejönni egy nőismerősével, és hogy számodra mennyire szimpatikus volt a nő hozzáállása, aki segítette a srácot. Ezzel nem mondod ki konkrétan, hogy kb. a ti helyzetetekről van szó, de szerintem tudod érzékeltetni, hogy el tudod őt fogadni a múltjával és az esetleges félelmeivel együtt, utána meg hátha feloldódik, és elmondja neked, hogy mitől tart.
2020. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Lehet még önbizalomhiánya is van, és azt gondolja hogy nem érdemel meg téged.

Szerintem vedd kezedbe az irányítást, hívd el valahova , beszélgessetek. Mondd el mit gondolsz, mondd meg hogy kedveled. Lehet ő sosem fogja összeszedni magát annyira hogy el merjen hívni újra. Ha bejön , akkor tedd meg te.

2020. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, még nem volt kapcsolata és közel van a 30-hoz. Köszi a válaszokat.
2020. máj. 12. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Most miért kellett lepontozni teljesen értelmes, normális válaszokat? Úgy látom, az új dizájn mellett a felhasználók értelmi színvonala maradt a szokásos. Tisztelet a kivételnek.
2020. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Es te hány éves vagy? Lehet, a korkülönbség zavarja, vagy van gyereked esetleg.


Emiatt vacillálhat.

2020. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Én is ilyen visszahúzódó típus vagyok és énnekem is azért megy nehezen a kezdeményezés, vagy éppen sehogy sem, mert kevés az önbizalmam és egy ismerkedéshez nagyon durvák ki kell lépni komfort zónámból. Eddig egy kapcsolatom volt és az azért jött össze könnyen és gyorsan mert a lány volt a kezdemányező és nyomult is picit. Ami nekem pont kapóra jött mert így sokkal könnmyebb helyzetem volt és megvolt a pozitív visszajelzés már alapból, ami miatt nagyobb magabiztossággal ment az ismerkedés.

Ezt javaslom neked is hogy legyél picit rámenős, éreztessed vele hogy érdekel téged a srác

2020. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!