Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen ötletete lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen ötletete lenne kis esküvőre egy visszahúzódó lánynak?

Figyelt kérdés

Előreláthatólag jövőre tervezzük az esküvőt a párommal. Nekem nem volt soha önbizalmam, mindig a legtávolabbi fal mellé húzódtam, nagyon félek a középpontban lenni és "szerepelni", márpedig egy esküvő általában a menyasszonyról és a vőlegényről szól. Az már biztos, hogy viszonylag kis létszámú lesz, max. 30-40 fő. Szűk család, néhány barát. Gondoltunk olyanra, hogy az esküvő után, a "lagziban" csak bulizzunk, beszélgessünk, lesz zene és érezze jól magát mindenki, akárcsak egy nagyobb családi összejövetelen. Nem szeretnék feladatokat, vőfélyt, semmi olyan dolgot, ahol esetleg szerepelni kell. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg? Előre is köszönök minden választ!

24L



2020. jún. 7. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hallottam olyat, hogy külföldi utazáson család nélkül összeadatták magukat, aztán honosíttatták, vagy nem tudom hogy hívják az eljárást. Itthon csináltak egy ilyen kis családi összejövetelt, kibéreltek valami helyet, de semmi komoly. Szintén egy antiszoc pár. Aztán elmentek megint nászútra.
2020. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Minek tartotok lagzit, ha ennyire parázol tőle? Csináljatok egy templomit azt' viszlát!
2020. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 15-en voltunk, szertartás után vacsora meg torta. Ma sem csinálnám másképp.
2020. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szertartás, kis vacsi, aztán mindenki mehet haza. Nem kell ennél többet, így te se feszengsz olyan sokat (így is fogsz, de mégse napkeltétől másnap napkeltéig).
2020. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi titokban házasodtunk össze, kollégák voltak a tanúk is, aztán egyikünk kerek születésnapjára meghívtuk a szűk családot (20 fő) és ott jelentettük be. (A férjem nagy esküvőt szeretett volna, én nem...)
2020. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Tartsátok meg az esküvőt egy pénteki napon 11.00-kor aztán utána ebéd családi körben , akár étteremben is lehet, délután már mehet mindenki haza.
2020. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

Megértem, én a bevonulástól irtózom, ezért az nem is lesz. A lagzitól kevésbé, mert úgyis azok lesznek ott, akiket szeretünk és az oldottabb, mindenki beszélget a másikkal, bulizik, szóval ott sem kell szerepelni, ha nem akarod.

Több olyan esküvőn voltam, ahol nem voltak "feladatok". Vacsora, majd tánc. Később a tortavágás még egy kicsi "szereplés", de az sem vészes.

2020. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy egy kora délutáni szertartás után a szűk családdal (kb.20 fő) ebédeltünk egy étteremben, ami csak a miénk volt (egy nagyobb hotelhez tartozó kis, külön épületben lévő étterem). Privát, laza, nyugis, ahogy nekünk tökéletes. Mindenkinek nagyon tetszett, annak ellenére, hogy a család -velünk ellentétben-bulizós és kedvelik a társasági összejöveteleket. Különlegesnek, hangulatosnak és kötetlennek találták.
2020. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
99%

Nálunk délelőtti esketés volt (11:00-kor, szombati napot). Utána egy ünnepi ebéd egy étterem különtermében. Tizennyolcan voltunk (nagyon szűk család ,és mindkettőnknek a legjobb barátja/barátnője). Volt hosszú fehér ruha, dekoráció, szép autó, fotós, esküvői torta is. Tánc nem volt egyáltalán, halk, "beszélgetős" zene ment CD-ről.

Mi sem vagyunk bulizósak, sem táncosok, pont így volt jó, ahogy volt.

2020. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
Ja, 16:00-ig volt kibérelve a terem, beszélgettünk, sütiztünk, iszogattunk ebéd után, ismerkedett a két család (nálunk a szülők is akkor találkoztak először.)
2020. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!